comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'da Juraj Kucka'ya af yok

03 Kasım 2017, Cuma 11:35
Trabzonspor'da Juraj Kucka'ya af yok

Trbabzonspor'da Slovak orta saha oyuncusu Juraj Kucka, af istedi fakat olumlu yanıt alamadı. Kucka Yaşadığı sakatlığı nedeni ile Slovakya Milli Takım teknik direktörü Jan Kozak'tan af talep etti.

FutbolArena - Trabzonspor'un sezon başında İtalya'nın Milan takımından transfer ettiği orta saha oyuncusu Juraj Kucka, sakatlığı nedeni ile milli takım kampından affını istedi. Ancak Slovakya teknik direktörü Jan Kozak'dan olumlu yanıt alamadı.

MİLLİ TAKIMDAN AFFINI İSTEDİ
Trabzonspor'da sakatlığı devam etmesine rağmen Slovak Milli Takımı'nın kadrosuna dahil edilen Kucka için izin istendi. Teknik Direktör Rıza Çalımbay ve Kucka, Slovak Milli Takımı Teknik Direktörü Jan Kozak'ı arayarak talepte bulundular.

MİLLİ TAKIM KAMPINA KATILMASINI İSTEDİLER

Ancak Kozak, oyuncusunun kampa katılmasını, milli takım doktoru tarafından kontrolden geçirilmesini, durumuna göre geri dönmesini onaylayabileceklerini bildirdi.


Trabzonspor'da Rıza Çalımbay, teknik ekibini genişletiyor


Rıza Çalımbay, Trabzonspor'daki ekibini genişletiyor. Bordo Mavili kulüple imza attıktan sonra takım menajerini ve yardımcılarını beraberinde getiren Çalımbay teknik ekibine şimdi de 1 doktor, 1 masör ve 1 de fizyoterapist dahil ediyor.

Buna göre Eskişehirspor'da Çalımbay ile birlikte çalışan Operatör Doktor Barış Kurtgöz Muharrem Usta'nın da onayıyla kulüp doktoru olarak göreve başlayacak. Bu isme 1 fizyoterapist ile 1 masör ilave edilecek. Çalımbay, bu görevlendirmenin sağlık ekibini güçlendirmek için yapıldığını vurguladı. 

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)