comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'da hangi futbolcular gönderilecek?

08 Haziran 2018, Cuma 09:49
Trabzonspor'da hangi futbolcular gönderilecek?

Trabzonspor transfer haberlerinde gelen oyuncular kadar giden oyuncuların kimler olacağı da merakla bekleniyor.

Trabzonspor Transfer Haberleri gündeminde gelecek oyuncular kadar gidecek oyuncular da konuşuluyor. Trabzonspor transfer haberlerini FutbolArena'dan takip edin!
 

Trabzonspor Transfer Haberleri Bugün: Hangi oyuncular gönderilecek? (8 Haziran 2018 Cuma)


Trabzonspor Transfer Haberleri Bugün gönderilecek isimlerle gündeme geldi. Habertürk'ün haberine göre Trabzonspor'da 4 futbolcunun bileti kesildi! Kadroyu gençleştirmek isteyen başkan Ahmet Ağaoğlu, teknik direktör Ünal Karaman'ın da verdiği rapor doğrultusunda 4 isimle yollarını ayırdı.

Karadeniz temsilcisinde sözleşmeleri sona eren N'Doye, Durica, Uğur Demirok ile kiralık Hubocan ile yollar kesin olarak ayrıldığı ifade edildi. Bu oyunculara hizmetlerinden dolayı teşekkür edildi.
Ahmet Ağaoğlu'ndan Burak Yılmaz, Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir transfer açıklaması
 

Trabzonspor'da son dakika transfer haberleri (Burak Yılmaz, Yusuf Yazıcı, Abdülkadir Ömür)


Öte yandan Yusuf, Abdülkadir ve Burak Yılmaz'ın gideceği söyleniyor sorusuna yanıt veren Ahmet Ağaoğlu, "Evet gittiler. Yusuf ve Abdülkadir milli takım kampına gitti. Burak ise Çeşme'ye gitti. 2-3 gün sonra geri döndü. Şu anda İstanbul'da ve biz 25 Haziran'da sezonu açacağız. O zamana nadar nereye gider gelirler bilmiyorum ama 25 Haziran'da bu futbolcuların hepsi kampa gelecek. 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.