comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'da eski başkan Muharrem Usta'dan yalanlama

11 Nisan 2018, Çarşamba 15:32

Trabzonspor'da başkanlık koltuğunu Ahmet Ağaoğlu'na bırakan Muharrem Usta, resmi Twitter hesabından bi yanlış anlaşılmaya açıklık getirdi.

FutbolArena - Trabzonspor'da görevi bırakan ve başkanlığı Ahmet Ağaoğlu'na devreden Muharrem Usta, kendisiyle alakalı çıkan bir yanlış anlaşılmaya açıklık getirdi.

Resmi Twitter hesabından bir açıklama yapan Muharrem Usta alacaklarla alakalı konuya açıklık getirdi.
 

Muharrem Usta'nın alacaklarla ilgili yaptığı açıklama


Muharrem Usta, "Bu 15 milyon Euro'yu da benim alacaklarımdan düşün şeklinde bir taahhüt. Kendi kulübe koymuş olduğu parayı almış oluyor” ifadesi yanlış bilgilenmeden olabilir. Taahütnamede “alacaklarımdan düşün,koymuş olduğum parayı alayım” diye bir ifade kesinlikle yoktur.
Saygılarımla" ifadeleri yer aldı.

 

Çaykur Rizespor'un küme düştüğü sezon (Trabzonspor - Bursaspor maçı)


Muharrem Usta, Çaykur Rizespor'un küme düştüğü sezon Trabzonspor - Bursaspor maçı öncesi yaşananları şu sözlerle anlattı:

"GENÇ OYUNCULARIMIZ BENİ GURURLANDIRIYOR"

Abdülkadir Ömür'ü hatırlıyorum. Bugün burada çok büyüdü. Artık başka bir levela geçti. Onlar benim çocuklarımın yerinde. Artık muhteşem bir Abdülkadir var. Gökdeniz ve Fatih'ten sonra uzun süren bir durgunluk dönemi vardı. Yusuf Yazıcı, Okay. Bu genç oyuncularımız beni çok gururlandırıyor. 

"BURSASPOR MAÇI ÖNCESİ PRİM VERMİŞTİM"

Bizim Rize ile uzun yıllardır süren aramızda tatsız bir durum var. Çok iyi hatırlıyorum. Ersun hocayı kamp varken ziyaret ettim. Gece gittim ve ona şunu dedim: "Hocam şu maçı kazanır ve kaybedersek sonuçları şöyle olur. Hepsini anlattım. İki şehrin arasında 30 yıldır süren bir sorun var. Bak ne güzel fırsat gelmiş, hadi bu sorunu kaldıralım. Ancak bu maçı kaybedersek ne oluru kötü bir şekilde anlattım. Artık top sizde. Hadi oyunculara da 70 bin, berabere kalırlarsa da 50 bin prim veriyorum. 

"RİZESPOR'UN KÜME DÜŞTÜĞÜ SEZON EN HÜZÜNLÜ DÖNEMİM OLDU"

Kardeş şehrimiz Rize. Ben gerçekten iki şehrin kardeşliğini pekiştirmek adına o günü hatırlamak adına hala üzülürüm. Keşke olsaydı ama bilsinler ki, Muharrem Usta gereken her şeyi yaptı. Trabzonlular, Rize ile olan dostluklarını kaybetmesinler. O benim en hüzünlü dönemim oldu. Hayatım boyunca unutamayacağım. Hüzünlü sonucun beni düşürdüğü 

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (14 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.