comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'da erken seçim kararı sonrası ilk sözler: "Hala dalga geçenler var"

09 Mart 2018, Cuma 00:07

Trabzonspor'da yönetim kurulu toplantısında alınan erken seçim kararını Olcay Çakır yorumladı. 

FutbolArena - Trabzonspor'da erken seçim kararı doğru mu? Muharrem Usta ve yönetim kurulunun 8 Mart Perşembe akşamı gerçekleştirdiği toplantıda oy birliğe olağanüstü kongre kararı alındı. Fotomaç Gazetesi Yazarı Olcay Çakır, Trabzonspor yönetiminin erken seçim kararını A Spor'da yorumladı. 


Trabzonspor'da erken seçim son dakika haberleri


Trabzonspor'da yönetim kurulu toplantısında alınan erken seçim kararını Olcay Çakır, A Spor'da şu sözlerle yorumladı:

"GECİKMİŞ BİR KARAR"
Gecikmiş bir karar. Uzun aylardır beklediğimiz bir şeydi. Bir dönem yoğun bir istifa yaşanmıştı. Burak Yılmaz devre arasında yaşanan mali sorunları kendi lisanıyla anlatmaya çalışmıştı. Bence bu son damlaydı. Çözümsüzlük içine düşüldü. Bugün gelinen noktada transfer yasağı ve Ersun Yanal konusuyla Trabzonspor sürekli parasızlık üzerinden konuşulmaya başlandı. Rıza Çalımbay basın toplantılarında can çekişir gibi konuşmaya başladı. Bütün yük onun üzerine bindi. Malumun ilanı oldu. Trabzonspor başkan ve yönetimsiz zaten kalmaz. Yeni yeni kulisler zaten yapılıyordu. Trabzonspor bu krizi mutlaka atlatır. Ancak umarım geçmiş hatalar tekrarlanmaz. 

"ÖZ EVLAT KONUSU GÜNDEME GELSİN"

Öz evlat konusu gündeme gelsin. Hala bu konularda dalga geçen, mevzunun ciddiyetinin farkında olmayan Trabzonsporlular olduğu sürece, kulüp yeni yönetim kaosları yaşamaya mecburdur. İnşallah doğru başkan ve doğru yöneticiler gelir. 

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.