comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'da Emre Aksoy bilmecesi

23 Kasım 2017, Perşembe 23:11
Trabzonspor'da Emre Aksoy bilmecesi

Trabzonspor'da istifa ettiğini açıklamasına rağmen adı resmi internet sitesinden silinmeyen Emre Aksoy ile ilgili soru işaretleri sürüyor. 

FutbolArena - Trabzonspor'da Emre Aksoy bilmecesi yaşanıyor. Günler önce Bordo Mavili yönetimden istifa ettiğini açıklayan ancak ismi bir türlü kulübün resmi internet sitesinden silinmeyen Aksoy, görev dağılımının ardından ilginç bir açıklama yaptı.


Trabzonspor son dakika haberleri


Trabzonsporlu futbolcu Emre Aksoy, kulüpten yönetim kurulunda son yapılacak görev dağılımına kadar istifasını işleme koymak için süre istendiğini kaydederken, "Trabzonspor zarar görmesin diye bunu kabul ettim. Ancak, yeni görev dağılımı yapılmasına karşın, istifam hala yürürlüğe koyulmadı ve siteden kaldırılmadı. Uzatmanın bir anlamı yok. İstifa tek taraflıdır ve ben dilekçemi sunmama rağmen hala işleme koyulmuyorsa bu onların sorunudur. İstifa için noterliğe gidilecek diye bir zaruriyet yoktur" ifadelerini kullandı.

Bu arada görev dağılımından önce Genel Sekreter Gençağa Meriç'in Aksoy'la bir görüşme yaptığı, süre istediği ancak dağılımda aktif bir görev gelmemesinin ardından söz konusu açıklamanın yapıldığı öne sürüldü.
Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilrisiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)