comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'da deprem! Ünal Karaman ile yollar ayrıldı

29 Aralık 2019, Pazar 20:18
Trabzonspor'da deprem! Ünal Karaman ile yollar ayrıldı

Son dakika! Trabzonspor yönetiminin teknik direktör Ünal Karaman ile yollar ayrıldı. Deneyimli teknik adamın sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi. 

FutbolArena - Trabzonspor'da son dakika! Bordo mavililerde bir anda gündemde şoke etkisi yaratan gelişme yaşandı ve yönetimin, teknik direktör Ünal Karaman ile yolları ayırdı. 


Trabzonspor Haberleri son dakika: Ünal Karaman istifa mı etti?


Trabzonspor'un, Kayserispor ile oynadığı maç öncesinde Ünal Karaman'ın istifa edeceği yönünde iddialar basında yer alırken, deneyimli teknik adam maçın ardından basın toplantısında yaptığı açıklamada, "Böyle bir şey olursa benden duyarsınız zaten." dedi. 

Trabzonspor yönetimi teknik direktör Ünal Karaman ile yolları ayırdı ve deneyimli teknik adamın sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi. 
TRABZONSPOR TARAFTARLARI TESİSLERDE

Öte yandan bu gelişmenin ardından Trabzonspor taraftarları soluğu Mehmet Ali Yılmaz tesislerinin önünde aldı. Bordo mavili taraftarlar Ünal Karaman'a destekte bulundu. 

ÜNAL KARAMAN BASIN TOPLANTISINDA İSTİFA İDDİALARI HAKKINDA NE SÖYLEMİŞTİ?

"Bir basın toplantısı yapmayı planlıyordum ancak bunu erteledik. İlerleyen günlerde bir toplantı yapıp ilk yarıyı değerlendireceğim. Bir basın toplantısı yaparsak paylaşımlar yaparız. Kamuoyu özelinde dedikodu farklı algılanıyor. Başkan bey ve yönetim kurulunun çalışma arkadaşlarımın lüksü varsa teknik direktöründe var. Oyuncularla bile vedalaşırlarsa aynı şeyleri söyleriz yarın farklı bir şekilde karşımıza çıkabilir. Sonuçta seyahat ediliyor yola gidiliyor. Böyle bir tavır düşünce olurda benden net bir şekilde duyarsınız. Bize iş veren insanlarla konuşulacak konulardır."

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"