comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'da Ahmet Ağaoğlu'ndan Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür için transfer şartı

06 Mayıs 2018, Pazar 11:13
Trabzonspor'da Ahmet Ağaoğlu'ndan Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür için transfer şartı

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, bordo mavili kulübün içerisinde bulunduğu durumla ilgili konuştu.

FutbolArena - Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, bordo mavili kulüpteki mali sorunlardan, kişisel hedeflerine dair önemli açıklamlarda bulundu. A Spor'da katıldığı programda konuşan Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor'un borcununun sürdürülebilir olmaktan çıktığını dile getirdi. 
 

Trabzonspor Haberleri: Ahmet Ağaoğlu'ndan borç açıklaması (6 Mayıs 2018)


Kulübün yıllık gelirinin 130 milyon TL, giderinin ise 300 milyon TL olduğunu belirten Ahmet Ağaoğlu şunları söyledi:

"Senin gelirin 130 milyon lirayken, gider 300 milyon lirayken nasıl oluyor? Bunu birilerinin anlatması gerekiyor. Bu borç sürdürülebilir olmaktan çıkmış. Trabzonspor bir okul. Başkan da yetiştirir, futbolcu da yetiştirir. Ben gökten zembille inmedim. Beni Trabzonspor yetiştirdi. Trabzonspor antrenör, futbolcu, başkan, yönetici yetiştiriyor. Ben kulübe girdiğim zaman 31 yaşındaydımi şimdi 61 yaşındayım. Kolay olanı herkes yapar, Trabzonlu zoru sever. Biz hırslı insanlarız, kaybetmeyi sevmeyiz. Bizim lugatımızda kaybetmek yok. Kaybedersek de canımızı bırakır gideriz."
 

Trabzonspor, Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür'ü satacak mı?


Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür hakkında da konuşan Ahmet Ağaoğlu, "Göreve başladıktan sonra İtalya'dan Yusuf Yazıcı için 15 milyon Euroluk teklif geldi. Yusuf ve Abdülkadir'i isteyen takım toplam 188 milyon Euro getirmek zorunda. Tabii ki bu mümkün değil. Açıklamamız şu anlama geliyor; Yusuf ve Abdülkadir satılık değil." dedi.
Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"