comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'da Ahmet Ağaoğlu hastaneye kaldırıldı

25 Ocak 2019, Cuma 17:08
Trabzonspor'da Ahmet Ağaoğlu hastaneye kaldırıldı

Trabzonspor'da Ahmet Ağaoğlu yaşadığı rahatsızlık nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

FutbolArena - Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, aşırı strese ve üzüntüye bağlı kilo kaybından dolayı hastaneye kaldırıldı. Ahmet Ağaoğlu'nun sağlık durumu nasıl, Ahmet Ağaoğlu'nun hastalığı ciddi mi gibi soruların yanıtları haberimizde. 
 

Trabzonspor'da Ahmet Ağaoğlu'nun rahatsızlığı ne?


İHA'da yer alan habere göre; Bordo-mavili kulübün başkanı Ahmet Ağaoğlu, aşırı strese ve üzüntüye bağlı kilo kaybı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Fulya'da bulunan özel bir hastaneye kaldırılan Ağaoğlu'nun 10 gün içinde 4 kilo kaybettiği ve uyku problemi yaşadığı öğrenildi. Edinilen bilgiye göre İstanbul'da bulunan Ağaoğlu öğle saatlerinde kendisini kötü hissedince yakınları tarafından hastaneye götürüldü. 

Tedavisine başlanan Ahmet Ağaoğlu'nun sağlık durumu ile ilgili önümüzdeki saatlerde açıklama yapılması bekleniyor.
TRABZONSPOR'DAN AÇIKLAMA YAPILDI

"Yönetim Kurulu Üyemiz ve Sağlık Kurulu Başkanımız Yaşar Kibar Güven, Başkanımız Ahmet Ağaoğlu'nun sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu.

Yaşar Kibar Güven, ‘'Başkanımız son günlerde aşırı stres ve yorgunluğa bağlı olarak kendisini halsiz hissettiği için hastaneye gitmiştir. Gerekli kontrollerin ardından tedavisi yapılmaktadır. Endişe edilecek bir durum söz konusu değildir'' dedi."Bordo mavili takımla ilgili gelişmeleri Trabzonspor Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

FutbolArena Transfer Turu (14 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.