comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'da Abdulkadir Parmak'ın yeni maaşı ve sözleşmesi

15 Mayıs 2019, Çarşamba 16:06
Trabzonspor'da Abdulkadir Parmak'ın yeni maaşı ve sözleşmesi

Trabzonspor'da performansıyla alkış toplayan Abdulkadir Parmak sezon sonunda yeni sözleşme için bordo mavili kulüple masaya oturacak.

FutbolArena - Trabzonspor'un 24 yaşındaki orta saha oyuncusu Abdulkadir Parmak, bu sezon gösterdiği başarılı performansın ödülünü alıyor. Ahmet Ağaoğlu önderliğindeki Trabzonspor yönetimi, Abdulkadir Parmak'ın sözleşmesini iyileştirmeye karar verdi.
 

Abdulkadir Parmak'ın Trabzonspor sözleşmesi ve maaşı


Trabzonspor, Abdulkadir Parmak'ın sözleşmesi için harekete geçti. Yılda 600 bin TL kazanan Abdulkadir Parmak ile sezon sonunda masaya oturacak olan Trabzonspor, başarılı futbolcunun kontratını uzatacak.

1 yıl daha sözleşmesi bulunan Abdulkadir Parmak'ın sözleşmesi 3 yıla çıkartılırken, yeni maaşı hakkında ön bilgiler geldi. Trabzonspor yönetimi Abdulkadir Parmak için belirlediği 3 yıllık sözleşmede, Yusuf Yazıcı'nın 2 milyon 750 bin TL olan maaşına yakın bir rakam önerecek..
 

Abdulkadir Parmak kaç gol attı? Abdulkadir Parmak kaç yaşında?


28 Aralık 1994 tarihinde Trabzon'da dünyaya gelen 24 yaşındaki Abdulkadir Parmak, merkez orta saha pozisyonunda forma giyiyor. Trabzonspor altyapısında futbol eğitimi alan başarılı futbolcu, birçok takıma kiralandıktan sonra bu yıl A takımın değişmez ismi oldu. Abdulkadir Parmak bu sezonda çıktığı 23 resmi maçta 6 gol ve 2 asist kaydetti.
Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)