comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'da 27 bin taraftar cezalı! Ankaragücü maçı için karar

29 Ocak 2019, Salı 14:05
Trabzonspor'da 27 bin taraftar cezalı! Ankaragücü maçı için karar

Trabzonspor'da Başakşehir maçında alınan ceza nedeniyle Ankaragücü maçı öncesi bir karar alındı.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 18. haftasında Medipol Başakşehir'e sahasında 4-2 mağlup olan Trabzonspor'da tribünlerin büyük bölümü PFDK'dan ceza aldı. Başakşehir maçını ceza alan tribünlerde izleyen taraftarlar, Ankaragücü maçına giremeyecek. Bordo mavili yönetim bu nedenle kombine devri çağrısında bulundu. 
 

Trabzonspor Haberleri: Trabzonspor'un Ankaragücü maçındaki cezalı taraftar sayısı


Başakşehir maçında ceza alan tribünlerin toplam kapasitesinin 27 bin olduğu öğrenildi. Başakşehir maçını izleyen taraftarlar Ankaragücü maçına giremeyecek. Bordo mavili yönetim taraftarlara çağrıda bulunarak ilgili tribünlerde maçı izleyen ve kombine sahibi olan taraftarların kombinelerini 1 maçlığına transfer edebilecekleri belirtildi. 

İŞTE O AÇIKLAMA
"Kombinelerin tamamı sadece Ankaragücü maçı özelinde transfere açılmıştır!

Medipol Başakşehir ile 20 Ocak 2019 tarihinde oynadığımız iç saha karşılaşmasında KUZEY KALE ARKASI ALT H, I, J, K, L, KUZEY KALE ARKASI ÜST B, C, D, E, DOĞU ALT H, I, J, K ,L, DOĞU ÜST B, C, D, E, F, GÜNEY KALE ARKASI ALT I, J, K, L, GÜNEY KALE ARKASI ÜST AKTİFBANK B, C, D, E, F bloklara giriş yapan taraftarlarımızın Passoligleri, sadece bir maç için bloke edilmiştir.

Cezalı taraftarlarımızdan kombine sahibi olanlar, istedikleri takdirde kombinelerini bir maç için (Ankaragücü karşılaşması) başkasına devredebilirler. Bu maç özelinde indirimli kombineler de transfere açılmış olup; taraftarlarımızın gereken duyarlılığı göstereceğine inanıyoruz.

Söz konusu ceza, Medipol Başakşehir maçını yukarıda belirtilen tribünlerde izleyen taraftarlarımıza verilmiştir. Dolayısıyla bu bloklarda kombinesi olup da Medipol Başakşehir maçına gelmeyen taraftarlarımız bu cezadan muaftır. Benzer şekilde, Medipol Başakşehir maçında bu blokların dışındaki yerlere giriş yapan taraftarlarımız da, Cumartesi günü oynayacağımız Ankaragücü karşılaşmasını izleyebilecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Turu (14 Haziran 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.