comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'a Nevzat Aydın'dan 610bin TL

08 Mayıs 2018, Salı 11:51
Trabzonspor'a Nevzat Aydın'dan 610bin TL

Trabzonspor'un eski yöneticisi Nevzat Aydın, bordo mavili kulübe 610 bin TL bağış yaptı.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de 5.'lik mücadelesi veren ve zorlu bir sezon geçiren Trabzonspor'a bir destek de eski yöneticisi Nevzat Aydın'dan geldi. Bordo mavili kulübün bir süre önce başlattığı yardım kampanyasına destek olan Nevzat Aydın, 610 bin TL bağış yaptı. 
 

Trabzonspor Haberleri: Nevzat Aydın'dan Trabzonspor'a bağış (8 Mayıs 2018)


Bordo mavili kulüpten konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Kulübümüzün yaklaşık iki hafta önce başlattığı destek kampanyasına büyük bir katkı da Eski Başkan Yardımcımız Nevzat Aydın'dan geldi. Aydın, kulübümüze 610 bin liralık destekte bulundu.
Ülkemizin en başarılı iş adamlarından birisi olan Nevzat Aydın, kurucusu ve şu an itibariyle de CEO'su durumunda olduğu Yemek Sepeti'ni, rekor bir tutarla yabancı bir firmaya satarak büyük bir yankı uyandırmıştı.

Kulübümüzde çeşitli dönemlerde iki kez yöneticilik yapan, her gittiği ülkeye “Bize Her Yer Trabzon” sloganını uyarlayan Nevzat Aydın bir önceki dönemin yönetim kurulunda Başkan Yardımcılığı görevindeyken sağladığı ekonomik katkıların yanında stadyumumuzdan aldığı locayla da desteğini sürdürdü.

Son olarak kulübümüzün destek kampanyasına da kayıtsız kalmayan Nevzat Aydın, kampanyayı yeni yönetimin somut ve anlamlı bir adımı olarak değerlendirerek, Trabzonspor'u çok sevdiğini ve her fırsatta elinden gelen tüm yardımı seve seve yapmaya hazır olduğunu söyledi.

Kulübümüzün bu gibi zor süreçleri aşacak güçte olduğunu belirten Aydın, “Yeter ki camia içinde ortaya konan bu dayanışma örneğinin sadece maddi düzeyde değil; manevi düzeyde de ortak akıl, birlik ve dayanışma şeklinde sürdürülebilsin” diye konuştu.

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu ise yaptığı açıklamada “İyi ki Trabzonsporumuzu böyle yürekten seven çok değerli işadamlarımız ve taraftarlarımız var. Bu mücadeleyi hep beraber vereceğiz. Dayanışma içerisinde güzel günlere beraber yürüyeceğiz. Sayın Nevzat Aydın'a ve bugüne kadar bize desteklerini esirgemeyen değerli camiamıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı."

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"