comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'a Hosseini transferinde şok! "Biz izin vermedik"

22 Temmuz 2018, Pazar 23:41
Trabzonspor'a Hosseini transferinde şok!

Trabzonspor'un bugün akşam saatlerinde KAP'a bildirdiği ve transfer görüşmelerinin başlandığını açıkladığı Majid Hosseini transferinde pürüz çıktı.

FutbolArena - Trabzonspor'un Majid Hosseini transferinde son dakika pürüz. Bordo mavili ekibin KAP'a bildirdiği ve transfer görüşmelerinin başlandığını açıkladığı İran Milli Takım oyuncularından Majid Hosseini'nin kulübü Esteghlal FC'den flaş açıklama geldi.


Trabzonspor'un Majid Hosseini transferinde prüz çıktı


Trabzonspor Kulübü bugün akşam saatlerinde KAP'a gönderdiği yazıda İran Milli Takım oyuncularından Majid Hosseini ile transfer görüşmelerin başlandığını açıklamıştı. Ancak Majid Hosseini'nin formasını giydiği kulübü Esteghal FC'den tam tersi bir açıklama geldi. 

''FİFA'YA TAŞIMA HAKKIMIZI SAKLI TUTUYORUZ''
"Majid Hosseini halen bizim sözleşmeli oyuncumuzdur. Kendisine Trabzonspor'la transfer görüşmesi yapması için izin verilmemiştir. Konuyu FIFA'ya taşıma hakkımızı saklı tutuyoruz."


Trabzonspor'un Majid Hosseini KAP açıklaması


Trabzonspor kulübü tarafından yapılan resmi açıklamada, Hosseini transferi hakkında şu ifadelere yer verildi:

Profesyonel futbolcu Seyedmajid Hosseini'nin Esteghlal FC ile olan sözleşmesinde yer alan buy-out maddesinin kulübümüz tarafından kullanıldığı, resmi olarak Esteghlal FC'ye bildirilmiş olup, futbolcu ile de sözleşme yapılması konusunda görüşmelere başlanmıştır.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"