comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'a Douglas şoku! 465 bin Euro...

26 Aralık 2018, Çarşamba 18:37
Trabzonspor'a Douglas şoku! 465 bin Euro...

Trabzonspor Kulübü eski futbolcusu Douglas Franco'a açılan dava sonucunda 465 bin Euro'luk tazminat bedeli ödeyecek.

FutbolArena Özel - Trabzonspor'a 465 bin Euro'luk şok. Trabzonspor'un eski futbolcularından Douglas Franco'nun menajerininin Trabzonspor'a karşı açtığı dava sonuçlandı. Trabzonspor eski futbolcusuna 465 bin Euro'luk tazminat ödeyecek.

Trabzonspor kulübü, eski futbolcusu Douglas Franco'nın menajerinin bordo-mavili kalüpten alacağı 465 bin euroluk davayı kaybetti. CAS'ın 4 Temmuz 2018 tarihli kararıyla 465 Euro'luk borcun işletilerek yüzde 5 yıllık faizle birlikte davacıya hükemdilmesine karar verilmesi bordo-mavileri yöneticilerinin keyfini kaçırdı.
"TRABZONSPOR FIFA'DAN DOSYANIN KAPANMASINI TALEP ETTİ"

Öte yandan Douglas ile Trabzonspor'da arasındaki sözleşme fesih edildikten sonra Douglas 96 bin 750 Euro faizi ile birlikte, alacağı olduğu gerekçesiyle Trabzonspor kulubünü Fifa ya şikayet etti. Kulüp, borcun tamamını öderken, bord mavili kulüp de FIFA'dan dosyanın tamamen kapatılmasını talep etti.


Douglas Franco, Trabzonspor'da kaç maç oynadı?


Trabzonspor ile Spor Toto Süper Lig'de sadece 19 maçta süre alan Douglas bu süreçte takımı adına 1 asistlik performans sergilemişti. Trabzonspor'a Dinamo Moskova'dan 1,5 milyon Euro karşılığında transfer olan Douglas bir sene sonra Portekiz ekibine 1 milyon Euro bedel ile transfer olmuştu.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da

FutbolArena Transfer Arenası (20 Ağustos 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.