comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor yönetimi Yusuf Yazıcı'ya verdiği sözleri tutmadı

24 Temmuz 2017, Pazartesi 12:00
Trabzonspor yönetimi Yusuf Yazıcı'ya verdiği sözleri tutmadı

Trabzonspor yönetimi, geçtiğimiz sezon sözleşmesini iyileştirdiği Yusuf Yazıcı'ya verdiği sözü henüz tutmadı.

FutbolArena - Trabzonspor'un yükselen yıldızı Yusuf Yazıcı'ya verilen ev sözü henüz tutulmadı. Yönetim, geçtiğimiz sezon sözleşmesini iyileştirdiği oyuncuya verdiği sözü henüz tutmadı.


Trabzonspor'da Yusuf Yazıcı gelişmesi


Geride bıraktığımız sezonun ikinci yarısında büyük bir yükseliş gösteren ve takımı adeta ipten alan oyuncunun asgari ücret üzerinden görülen sözleşmesinde düzenlemeye gidilmiş ve iyileştirmenin yanı sıra kendisine ev sözü verilmişti. Ancak geçen sürede verilen bu söz yerine getirilmedi.

SORUN YOK AMA KIRGIN
Bordo Mavili oyuncu bir kaç kez ev konusunu yöneticilere hatırlatsa da bir sonuç alamadı. Takıma yaptığı katkının yanında birlikte forma giyen arkadaşlarından çok daha az ücrete oynayan Yusuf Yazıcı'ya karşı ev konusunda sergilenen tavır eleştiri topladı. Genç futbolcunun herhangi bir sorun çıkartmadığı ancak verilen sözün gecikmesi nedeniyle kırgın olduğu kaydedildi.


Trabzonspor'da son dakika gelişmeleri

 

Öte yandan, Trabzonspor Yönetimi cumartesi günü kahvaltılı basın toplantısının ardından toplanarak bir de görev dağılımı gerçekleştirildi.

Tesislerden sızan bilgilere göre yönetim toplantısı son derece hareketli geçmiş. Bazı görevleri bekleyenler istediklerini bulamayınca gerilmişler. Zaman zaman ortamda soğuk havalar esmiş. Sonunda Muharrem Usta kendine özgü yöntemlerle çözüm bularak kısmen olası krizleri dondurmuş olsa da ilerleyen süreçte neler yaşanacağı yine merak konusu.

BÜLBÜL - ALEMDAROĞLU GERGİNLİĞİ

Kuşkusuz yönetimde en çok merak edilen görev Mali Sayman'ın kim olacağıydı.

Orhan İlarslan'ın istifasının ardından boşalan bu kritik görev için ilk planda iki isim öne çıktı. Yönetimin İstanbul kanadı Coşkun Bülbül'ü mali saymanlık için önerirken, Asbaşkan Çubukçu'nun önderliğindeki Trabzon cephesi Okan Alemdaroğlu'nu istediler. Ancak iki tarafın görüşü üzerinde de mutabakat sağlanamadı.

Usta ise iki isim arasında çekimser kalırken, İsmail Yüksek'in adını öne sürerek krizi dondurdu Yüksek'in Meriç gibi şehir dışından nasıl böylesine öneml ibir görevi yürüteceği ise tartışma konusu oldu. 

NEVZAT AYDIN'IN İSTİFASI!

Yönetimde gündem olan konulardan birisi de Nevzat Aydın'ın futboldaki görevlerinin ardından başkan yardımcılığından istifa etmesiydi.

Konu gündeme gelince Asbaşkan Ahmet Çubukçu ve Trabzon kanadı istifadan haberlerinin olmadığını söylediler. Ancak Aydın'ın istifa mektubunu Muharrem Usta'ya gönderdiği ortaya çıktı.

İstifa kabul edilirken genel sekreterlik ya da mali saymanlık bekleyen Ali Rıza Egemen'in her iki göreve ulaşamadan toplantıdan ayrılırken moralinin bozuk olduğu belirlendi. 

FutbolArena haber turu (21 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.