comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor, Vestel ile sponsorluk anlaşması imzaladı

05 Ağustos 2019, Pazartesi 19:24
Trabzonspor, Vestel ile sponsorluk anlaşması imzaladı

Trabzonspor Başkanı Ali Ağaoğlu'nun da katıldığı basın toplantısında bordo-mavili kulüp, Vestel firması ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Trabzonspor, önemli bir sponsorluk anlaşmasına imza attı. Trabzonspor, Vestel ile yaptıkları sponsorluk anlaşması kapsamında 3 yıllığına 9M€ + KDV bedel alacaklarını KAP'a bildirdi.


Trabzonspor Haber: Trabzonspor, Vestel'den ne kadar kazanacak?


Yusuf Yazıcı'yı 17 milyon Euro karşılığında Fransa Ligue 1 ekiplerinden Lille'ye satan Trabzonspor, bugün önemli bir sponsorluk anlaşmasına imza attı. Trabzonspor, Vestel ile düzenlenen basın toplantısında iş birliği anlaşması imzaladı.

Trabzonspor resmi internet sitesinden 'Türkiye'nin İhracat Devi Vestel ile Güçlerimizi ‘Yeniden' Birleştirdik' başlığı ile duyurulan anlaşmanın detayları ise şu şekilde açıklandı;
''Şirketimiz ile Vestel Şirketler Grubu arasında yürütülen görüşmeler neticesinde üç yıllık anlaşma sağlanmıştır. Varılan anlaşma uyarınca , Vestel, takımımızın forma göğüs sponsorluğu ve sözleşme kapsamındaki diğer reklam haklarının kullanılması karşılığında, Şirketimize, yıllık 3 milyon Euro + KDV olmak üzere üç yıl için toplam 9 milyon Euro + KDV ödeyecektir.''

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!