comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor ve Yeni Malatyaspor'un muhtemel rakipleri belli oldu

05 Ağustos 2019, Pazartesi 14:22
Trabzonspor ve Yeni Malatyaspor'un muhtemel rakipleri belli oldu

Trabzonspor ve Yeni Malatyaspor'un UEFA Avrupa Ligi play-off turundaki muhtemel rakipleri belli oldu.

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Trabzonspor ve Yeni Malatyaspor'un ön eleme mücadelesi devam ediyor. Trabzonspor ve Yeni Malatyaspor'un UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda rakiplerini elemesi halinde play-off etabında karşılaşacağı takımlar belli oldu. Buna göre Trabzonspor, Craiova - AEK galibi ile, Yeni Malatyaspor ise Molde - Aris galibi ile eşleşecek.
 

Trabzonspor ve Yeni Malatyaspor hangi takımla ön eleme oynayacak?


Trabzonspor, UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda Sparta Prag ile karşılaşacak. Karşılaşmalar 8 Ağustos ve 15 Ağustos tarihlerinde oynanacak. Trabzonspor eğer Sparta Prag'ı elemeyi başarırsa UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Craiova - AEK eşleşmesinin galibiyle oynayacak. Play-off turu maçları 22 ve 29 Ağustos tarihlerinde sahne alacak. Trabzonspor bu turu da geçerse UEFA Avrupa Ligi grup etabına kalacak. 

YENİ MALATYASPOR'UN RAKİBİ
Yeni Malatyaspor ise UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda Partizan ile karşılaşacak. 8 ve 15 Ağustos tarihlerinde oynanacak maçların ardından Yeni Malatyaspor eğer rakibini eleyebilirse UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Molde-Aris eşleşleşmesinin galibiyle karşılaşacak. Yeni Malatyaspor sıradaki 2 turu da geçmeyi başarırsa ülkemizi UEFA Avrupa Ligi grup etabında temsil edecek.

Son dakika UEFA Avrupa Ligi Haberleri FutbolArena'da.


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!