comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor, Uğur Demirok ve N'Doye ile yollarını ayırıyor

15 Şubat 2018, Perşembe 10:08
Trabzonspor, Uğur Demirok ve N'Doye ile yollarını ayırıyor

Trabzonspor yönetimi sezon sonunda savunma oyuncusu Uğur Demirok ve forvet oyuncusu N'Doye ile yollarını ayırma kararı aldı. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 21. haftası itibari ile ligin ikinci devresinde müsabaka kazanmakta zorlanan Trabzonspor'da yönetim sezonu sonu yapılacak hamlelerin çalışmalarına şimdiden başladı. Yönetim takımdan gönderilecek iki ismi şimdiden belirledi.

Trabzonspor yönetimi teknik direktör Rıza Çalımbay ile yapılan görüşmeler sonucunda sezon sonunda savunma oyuncusu Uğur Demirok ve forvet oyuncusu N'Doye ile yollarını ayırma kararı aldı.


Trabzonspor, Uğur Demirok ve N'Doye ile yollarını ayırıyor


Fanatik Gazetesi'nin haberine göre, Trabzonspor yönetimi uzun süredir bordo mavili takımın savunmasında forma giyen Uğur Demirok ve forvet oyuncusu N'Doye ile yollarını ayırma kararı aldı. N'Doye'u gelecek sezon kadrosunda düşünmeyen Trabzonspor yönetimi Uğur Demirok için de kararını verdi.
Uğur Demirok ile uzun süredir sözleşme pazarlığı halinde olan bordo mavili yönetimin ekonomik yönden anlaşma sağlayamaması üzerine yolların ayrılmasına karar verildi.

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!