comScore

Trabzonspor Trabzonspor

"Trabzonspor Türkiye'nin Bayern Münih'i"

20 Mayıs 2020, Çarşamba 19:57

Trabzonspor eski kalecisi Jean Marie Pfaff, bordo mavililerin bu sezonki futbolunu eski Bayern Münih'i benzettiğini söyledi ve Trabzonspor'un bu sezon şampiyon olacağını dile getirdi. 

FutbolArena - Trabzonspor'un eski kalecilerinden Jean Marie Pfaff bordo mavili takım ve gündemle alakalı Karadeniz Gazetesine açıklamalarda bulundu. 

"EN İYİ YILLARIMDI"
"Türkiye'de Trabzonspor'da oynadığım 1 yıl benim kariyerimin en güzel yılıydı. Halen daha Belçika'da, Almanya'da veya dünyanın neresine gidersem gideyim. Bir Trabzonspor taraftarı beni görünce hemen sarılıyor. Trabzonspor gerçekten dünya kulübü. Dünyanın her yerinde taraftarı var. Şuanda Trabzon'da görüştüğüm konuştuğum kişiler var. Onları hiç unutmadım”

"TRABZONSPOR'U İZLERKEN ESKİ BAYERN MÜNİH AKLIMA GELİYOR"

"Trabzonspor'u takip ediyorum. Gerçekten harika bir kadroya sahipler. Onları izlerken eski Bayern Münih aklıma geliyor. Bayer Münih de geçmişte aynen böyle kendi genç futbolcuları ile efsane takım oldu. Trabzonspor'u izlerken benim zamanımdaki Bayern Münih'i görüyorum. Gerçekten çok kaliteli isimleri var. Örneğin Sosa, Abdülkadir Ömür ve Sörloth çok iyi isimler”"TRABZONSPOR ŞAMPİYON OLACAK"

bu sezon çok başarılı. Korona sonrası ligler oynanırsa ben Trabzonspor'un şampiyon olacağını düşünüyorum. Çünkü kadrosu şampiyonluk için fazlası ile yeterli. Sadece savunmada aksaklıklar oluyor. Ama hücum bölgesi inanılmaz. Daha önceden de dediğim gibi. Türkiye'nin Bayern Münih'i bu sezon Trabzonspor. Şampiyon da olacaklardır” 

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"