comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor Transfer: Ünlü teknik direktörden itiraf - (30 Mart 2018 Cuma)

30 Mart 2018, Cuma 18:40

Son olarak Yunanistan Ligi takımlarından Olympiakos'u çalıştıran teknik direktör Besnik Hasi kariyerinde Trabzonspor'a gidebilecek fırsatı olduğunu söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Trabzonspor'da bu sezon Ersun Yanal'dan sonra teknik direktörlük görevine Rıza Çalımbay gelirken, bordo mavili takımla ilgili çarpıcı bir açıklama geldi. Oldukça sıkıntılı bir sezon geçiren ve transfer yasağı alan Trabzonspor'da taraftarlar son haftalarda Rıza Çalımbay'ın da yönetimine tepki gösterirken, son olarak Olympiakos'u çalıştıran teknik direktör Besnik Hasi'den Trabzonspor itirafı geldi. 

"TRABZONSPOR'A GİDEBİLİRDİM"
Son olarak Yunanistan Ligi takımlarından Olympiakos'u çalıştıran teknik direktör BesnikHasi kariyeriyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Legia Varşova ve özellikle Olympiakos'ta beklenen başarıyı gösteremeyen BesnikHasi bu dönemlerde kariyeriyle ilgili farklı seçimler yapabilecek fırsatları olduğunu söyledi. 

BesnikHasi yaptığı açıklamada, "Legia Varşova ve Olympiakos'ta çalıştığım dönemlerde farklı tercihler yapabilirdim. Bu dönemde İngiltere'de Nottingham ve Türkiye'de Trabzonspor'a gidebilirdim. Teklifler aldım. Ancak kariyerimi farklı çizdim. Bu takımlar da benim için bir seçenekti." diye konuştu. 


Bernik Hasi kimdir?


46 yaşındaki teknik direktör Bernik Hasi kariyerinde Anderlecht, Legia Varşova ve Olympiakos takımlarını çalıştırdı. 

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.