comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor Transfer: Sosa, Burak Yılmaz ayrılacak mı? Hayrettin Hacısalihoğlu, FutbolArena'ya konuştu

16 Mayıs 2018, Çarşamba 13:53
Trabzonspor Transfer: Sosa, Burak Yılmaz ayrılacak mı? Hayrettin Hacısalihoğlu, FutbolArena'ya konuştu

Trabzonspor'da transferi gündemde olan Jose Sosa ve Burak Yılmaz başta olmak üzere diğer futbolcularla ilgili Hayrettin Hacısalihoğlu'ndan FutbolArena'ya açıklama geldi.

FutbolArena Özel - Spor Toto Süper Lig'de bu sezon beklentilerin altında performans sergileyen Trabzonspor'da birçok futbolcu için transfer iddiaları ortaya atılıyor. Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Jose Sosa başta olmak üzere takımdan ayrılacağı iddia edilen futbolcularla ilgili FutbolArena'ya konuştu. “Verilmiş hiç bir karar yok. Lig bittikten sonra bu konularla ilgili karar vereceğiz” dedi.
 

Trabzonspor Transfer: Burak Yılmaz, Jose Sosa transfer olacak mı?


Trabzonspor'da sezon sonuyla birlikte başta Sosa olmak üzere çok sayıda futbolcunun geleceği merak konusu.  Oyuncular takımdan ayrılacak mı yoksa kalacak mı?

Konu hakkında FutbolArena'ya konuşan Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, "Hiç bir oyuncumuzla ilgili verdiğimiz bir karar yok. Lig bittikten sonra yeni sezon planlaması ve oyuncularımızla ilgili nihai kararı vereceğiz. Bununla birlikte bize oyuncularla ilgili herhangi bir kulüpten transfer konusunda gelmiş bir talep yok” dedi.
Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"