comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor transfer için elden oyuncu çıkartmak zorunda

02 Ocak 2018, Salı 11:13
Trabzonspor transfer için elden oyuncu çıkartmak zorunda

Trabzonspor'da transfer çalışmaları devam ederken yönetimin eli kolu bağladı. Bordo-Mavili takımın önceliği oyuncu göndermek

FutbolArena - Trabzonspor yönetimi oyuncu alabilmek için eldekilerden kurtulmayı planlıyor. Futbolda ikinci transfer dönemi yaklaşırken Trabzonspor'da yönetim kadroya takviye yapabilmek için bazı oyuncuları elden çıkartmak zorunda.
 

Trabzonspor transfer haberleri - Trabzonspor devre arasında transfer yapacak mı?


Gerek ekonomik durum gerekse de UEFA ile varılan anlaşma gereği bütçede yer açmak zorunda olan Bordo Mavililer ilk etapta Volkan Şen başta olmak üzere kadroyu hafifletmeyi planlıyor. Ayrıca Teknik Direktör Rıza Çalımbay'ın gözüne bir türlü giremeyen Fabian Castilllo da ayrılma ihtimali bulunan futbolcular arasında.

MAS'IN DURUMU NET DEĞİL
Castillo'nun menajeri Bordo Mavililere  oyuncusunu tekrar ABD'ye götürme konusunda teklif getirirken yönetimin ödenen bonservis bedelini tekrar geri alıp alamayacağı merakla bekleniyor. Trabzonspor'un talibi olan Mas'ın durumunda ise henüz bir kesinlik yaşanmadı.

Boca Juniors'un istediği öne sürülen Arjantinli oyuncunun durumuna göre solbek transferi şekillenecek. Kadrodan oyuncu gönderilememesi Bordo Mavililer'in elini kolunu bağlıyor.

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"