comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor Transfer Haberleri: Abdülkadir Ömür'e 10 milyon euroluk teklif

13 Haziran 2019, Perşembe 14:54
Trabzonspor Transfer Haberleri: Abdülkadir Ömür'e 10 milyon euroluk teklif

Trabzonspor'un genç yıldızı Abdülkadir Ömür için son olarak Sporting Lizbon'dan teklif yapıldı.

FutbolArena - Trabzonspor'da transfer çalışmaları devam ederken gündemdeki konulardan biri de Abdülkadir Ömür ve Yusuf Yazıcı'nın takımda kalıp kalmayacakları. Bordo mavililerin kadroda tutmak istediği iki futbolcu için teklifler gelmeye devam ederken Abdülkadir Ömür için son olarak Sporting Lizbon devreye girdi. Abdülkadir Ömür, Trabzonspor'dan ayrılacak mı, son dakika Trabzonspor haberleri. Trabzonspor transfer haberleri 2019 gibi aramaların yanıtları burada. 
 

Trabzonspor Haberleri: Abdülkadir Ömür, Sporting Lizbon'a transfer olacak mı?


Trabzonspor'da Lille'in talip olduğu Yusuf Yazıcı'nın ardından Abdülkadir Ömür için de Sporting Lizbon teklif yaptı. Portekiz kulübünün, bordo mavililerle görüşerek genç futbolcunun transferi için 10 milyon euroluk teklif yaptığı öğrenildi. Trabzonspor'un ise Abdülkadir Ömür'ü satmak istemediği ve teklifi kabul etmediği belirtildi. 
 

Trabzonspor'da transfer gündemi


Trabzonspor ile ilgili son transfer gelişmelerini paylaşan Trabzon yazarımız Haluk Ayyıldız, "Trabzonspor transfer çalışmalarını sürdürürken, 2 genç yıldızı Abdülkadir Ömür ve Yusuf Yazıcı'yı takımda tutmak için elinden geleni yapıyor. Müthiş bir performans göstermişlerdi, A Milli Takım'da da göz doldurdular. Birçok talipleri var ama en ciddi teklif her iki futbolcuya da Fransa'nın Lille takımından geldi. Ahmet Ağaoğlu yönetimi Abdülkadir Ömür ve Yusuf Yazıcı'yı vermek istemiyor. Uğurcan Çakır, Abdülkadir Parmak ve Uğurcan Çakır da dahil olmak üzere, Trabzonspor altyapıdan çıkardığı 5 futbolcuyu satmayı düşünmüyor. Seneye şampiyon olmak isteyen Trabzonspor, yeni isimler transfer ederek kadroyu güçlendirmeyi hedefliyor." dedi.

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)