comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor tesislerinde taraftar toplandı! Ünal Karaman'a destek

29 Aralık 2019, Pazar 22:46
Trabzonspor tesislerinde taraftar toplandı! Ünal Karaman'a destek

Trabzonspor taraftarları, Ünal Karaman'a destek olmak üzere Mehmet Ali Yılmaz tesislerine gitti. 

FutbolArena - Trabzonspor'da Ünal Karaman depremi yaşanıyor. Yönetim ile Ünal Karaman arasında yaşanan anlaşmazlığın ardından deneyimli adamın kontratı karşılıklı olarak feshedilirken, henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Bordo mavili taraftarlar bu gelişme üzerine soluğu Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde alarak teknik direktör Ünal Karaman'a destek oldu. 


Trabzonspor Haberleri: Ünal Karaman ile yollar ayrıldı mı?


Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ne giderek teknik direktörlerine destek verdi. Polis ekipleri tesis çevresinde geniş güvenlik önlemi alırken, tesislere giden yol trafiğe kapatıldı.
Trabzonspor yönetiminden yaşanan süreçle ilgili resmi açıklama beklenirken, taraftarlar tesislere akın etti ve "Trabzon'un çocuğu Ünal Karaman"diye bağırarak hocalarına destek oldu. 
Trabzonspor taraftar grubu VİRA ise yaşanan gelişmenin ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Hocamız Ünal Karaman'ın uçağı saat 22:05'te olduğu söyleniyor, şuanda fesih için tesislerde olduğı bilgisi var. Tüm üyelerimizi, taraftarlarımızı zaman kaybetmeden tesislere davet ediyoruz. Gelin, hocamızın yanında olduğumuzu herkese bir kez daha hissettirelim, bu tarihi yanlışın karşısında, hocamızın yanında olduğumuzu gösterelim. Bu görev Trabzonsporluluk görevidir; bu görev bu camianın bir karakteri olup olmadığını gösterme görevidir. Kaostan, fevri kararlardan yeterince canı yanan bu camia bugün bu konuya el atmak; Trabzonspor'u yeniden bütünleştirecek duruşu göstermek zorundadır." ifadelerine yer verildi. 

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (30 Eylül 2020)