comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor taraftarlarından 14 bıçak toplandı

28 Ocak 2018, Pazar 21:24
Trabzonspor taraftarlarından 14 bıçak toplandı

Trabzonspor - Fenerbahçe maçı öncesi polisin yaptığı üst araması sırasında bazı taraftarların üzerinden 14 dolayında bıçak çıktı.

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig'in 19. haftasında konuk olduğu Trabzonspor ile 1-1 berabere kaldı. Karşılaşma öncesi üst araması yapılan bazı Trabzonspor taraftarlarından yaklaşık 14 tane bıçak toplandı.
 

Fenerbahçe maçında Trabzonspor taraftarlarından çıkan kesici aletler


DHA'nın haberine göre Trabzonspor - Fenerbahçe maçı öncesi güvenlik güçlerinin stadyuma gelen taraftarların üzerinde yaptığı aramada kesici aletleri rastlandı. Polisin yaptığı üst araması sırasında bazı taraftarların üzerinden 14 dolayında bıçak çıktı. Bıçaklara el koyulurken, bu taraftarlarla ilgili soruşturma başlatıldı. 

FENERBAHÇE OTOBÜSÜNE ÜST DÜZEY KORUMA
Öte yandan Fenerbahçe otobüsünün stada gidişi süresince yol kenarları ve üst geçitlerde çok sayıda polis görev aldı. Konvoyun geçişi sırasında üst geçitlerde yaya geçişine de izin verilmedi. Yoğun güvenlik önlemleri altında ve kameralı polis araçlarının da izlediği Fenerbahçe kafilesi bir olumsuzluk yaşanmadan stadyuma ulaştı. Kafilenin stada girişi sırasında sahil güvenliğe ait tekne de denizde güvenlik önlemi alması dikkat çekti.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)