comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor taraftarları maç bitmeden sahaya girdi

30 Nisan 2022, Cumartesi 23:38
Trabzonspor taraftarları maç bitmeden sahaya girdi

Trabzonspor'un Antalyaspor maçında şampiyonluk için geri sayıma geçtiği anlarda bordo mavili taraftarlar bitiş düdüğünü beklemeden sahaya girdi.

FutbolArena - Trabzonspor, Süper Lig'in 35. haftasında konuk ettiği Antalyaspor ile 2-2 berabere kaldı ve bitime 3 hafta kala şampiyonluğunu ilan etti. Trabzonspor'un Antalyaspor maçında şampiyonluk için geri sayıma geçtiği anlarda bordo mavili taraftarlar bitiş düdüğünü beklemeden sahaya girdi.
 

Trabzonspor - Antalyaspor maçının son anlarında yaşananlar


Şampiyonluk için 1 puana ihtiyacı olan Trabzonspor, Antalyaspor maçının uzatma dakikalarına 2-2 beraberlikle girdi. Son anlarda Antalyaspor ataklarına Trabzonspor tribünlerinden büyük baskı kuruldu.

TARİHİ MAÇTA, TARİHİ OLAY
Kutlamalar için son saniyeler sayılırken maçın bittiğini düşünen bazı Trabzonspor taraftarları sahaya girmeye başladı.

Görevlilerin engel olamadığı anlarda taraftarların sahadan çıkması için anons istendi. Stat hoparlörlerinden "Maç bitmedi. Sahadan çıkın." anonsunun yapılmasıyla saha boşaltıldı ve maçın kalan süresi oynandı.

KORNER BAYRAĞINDA İLGİNÇ ANLAR

Öte yandan maçın bittiğini zannettiği için korner bayrağını söküp götürmeye kalkan Trabzonsporlu bir taraftar, maç bitmediği için korner bayrağını tekrar yerine koydu.

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!