comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor taraftarı bilet alamıyor

01 Şubat 2018, Perşembe 15:56
Trabzonspor taraftarı bilet alamıyor

Trabzonspor'un Göztepe ile yapacağı karşılaşmaya bilet almak isteyen Bordo Mavili taraftarlar ceza uyarısı ile karşılaşarak bilet alamıyor.
 

FutbolArena - Trabzonsporlu taraftarlar ceza riski sebebiyle bilet alımı gerçekleştiremiyor

Spor Toto Süper Lig'in 20. Haftasında Pazartesi günü sahasında Göztepe'yi konuk edecek olan Trabzonspor'a resmi internet sitesinden yapılan açıklama ile biletlerin satışa çıktığını duyurulmuştu. Ancak Fenerbahçe maçı sonrası PFDK'ya sevk edilen Trabzonspor, ceza riski yüzünden biletleri satışa sunamıyor.


Trabzonspor'da Göztepe maçı öncesi son gelişmeler


Müsabakayı izlemek üzere internet üzerinden bilet almak isteyen bazı Trabzonspor taraftarları “Bir önceki maçı izlediğiniz tribün ceza aldığı için bu maça bilet alamazsınız” uyarısı ile karşılaştı.
BLOKE EDİLDİ

Bu uyarının nedeni ise Fenerbahçe karşılaşmasının ardından Doğu Tribün J-H Bloklar ile Kale Arkası Kuzey Tribün K-J- I-D Bloklarının çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle PFDK'ya sevk edilmesi sonrasındasöz konusu tribüne bloke konulması olduğu öğrenildi. PFDK kararının açıklanması ile bu tribünlere ceza verilmemesi halinde bloke kaldırılacak ve bilet satılarak seyirci alınacak.

TRABZONSPOR'DAN DUYURU

Trabzonspor'un konu ile ilgili olarak yaptığı duyuruda “Kulübümüz, 28.01.2018 tarihinde oynadığımız Fenerbahçe Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu müsabakasındaki; çirkin ve kötü tezahüratı (Doğu Tribün J-H Bloklar , Kale Arkası Kuzey Tribün K-J- I-D Bloklar ) nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 53. maddesi uyarınca, saha olayları; nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 52. maddesi uyarınca ve "merdiven boşluklarının boş bırakılmaması; nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı''nın 49. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir. PFDK'ya sevki yapılan bloklara giriş yapmış olan taraftarların elektronik kartları PFDK kararının açıklanacağı tarihe kadar bloke edilmiştir.” İfadelerine yer verildi.

KAMİL AHMET VE YUSUF YAZICI'NIN DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Disiplin Kurulu'nun Trabzonspor – Fenerbahçe maçı için kararını bugün vermesi ve bilet satışının normale dönmesi bekleniyor. Yusuf ve Kamil'e mutlu yıllar Trabzonspor'da iki genç oyuncu için doğum günü kutlaması yapıldı. Bordo mavili takımın bugün yaptığı antrenman sonrası Fenerbahçe maçındaki performansıyla göz dolduran Kamil Ahmet Çörekçi ve yıldız adayı Yusuf Yazıcı'ya teknik heyet ve takım arkadaşları tarafından doğum günü kutlaması yapıldı. 26 yaşında olan Kamil Ahmet Çörekçi ve 21 yaşına giren Yusuf Yazıcı kendileri için düzenlenen doğum günü kutlaması nedeniyle büyük mutluluk yaşadıklarını vurguladılar.

Antrenman sahasında yapılan doğum günü kutlamasında Olcay Şahan, Kamil Ahmet Çörekçi için kesilen pastayı arkadaşının yüzüne attı. Eğlenceli anların yaşandığı kutlamadan sonra Kamil Ahmet pastalı yüzüyle gülümseyerek idmanı noktaladı.

SPK'DAN SÜRE İSTENDİ

Haziran – Kasım 2017 dönemine ait finansal raporları yayınlaması beklenen Trabzonspor, SPK'dan ek süre istedi. 2017 yılının Haziran – Kasım dönemini kapsayan 6 aylık finansal raporlarını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirmesi gereken Trabzonspor Kulübü, SPK'dan ek süre istedi. Aralık ayı içerisinde raporları yayınlaması gereken Trabzonspor Kulübü şubat ayına kadar zaman talep etti. SPK tarafından talebi kabul edilen Trabzonspor'un 22 şubatta mali raporlarını kamuoyu ile paylaşması bekleniyor. Konuyla ilgili olarak SPK'dan yapılan açıklamada; “Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği A.Ş. (01.06.2017-30.11.2017 (2017/6 Aylık) dönemi Finansal Raporları için 22.02.2018 (dahil) tarihine kadar) ek süre talebi uygun görülmüştür” denildi.

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (24 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.