comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor, Tamer Tuna ile anlaştı mı?

26 Mayıs 2018, Cumartesi 13:47
Trabzonspor, Tamer Tuna ile anlaştı mı?

Trabzonspor, teknik direktörlük için Tamer Tuna ile görüşme yaptı.

FutbolArena - Göztepe'de yönetim tarafından sürpriz bir şekilde yolların ayrıldığı Tamer Tuna, Trabzonspor yolunda. Genç teknik adam ile Bordo-mavili yönetim arasındaki ilk temasın olumlu geçtiği ifade edildi.
 

Trabzonspor, Tamer Tuna ile anlaştı mı?


Trabzonspor Genel Koordinatörü Özkan Sümer ise teknik direktör açıklamasının sürekli ertelenmesini yeni gelişmelere bağladı. Özkan Sümer, yeni teknik direktör konusunda, "Tamer Tuna ile görüştük. Bize ılımlı yaklaştı. Ancak ortada bitmiş ve net bir durum yok. Pazartesi günü yönetim kurulu ile konuyu netleştirilerek Salı günü Ahmet Ağaoğlu'nun yapacağı basın toplantısında bu ismi açıklayabiliriz" dedi.

Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu da medyada yer alan Trabzonspor'un yeni teknik direktörü haberleri için, "Tamer Tuna ile net bir anlaşmaya varmadık. Biz kulüp içinden, takımda görev almış, şehri ve takımı bilen bir teknik direktörle çalışmak istiyoruz. Tamer Tuna da bu kriterlere uymakta ancak net bir anlaşma söz konusu değil. Başkan Ağaoğlu'nun Salı günü yapacağı basın toplantısında Trabzonspor'un yeni teknik direktörü belli olabilir" açıklamasını yaptı.
 

Fikret Orman'dan Tamer Tuna açıklaması


Öte yandan bazı kesimler tarafından Tamer Tuna'nın Şenol Güneş'in tekrar yardımcısı olacağı yönündeki söylemlere Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, şu cevabı verdi: “Tamer hoca, kısıtlı bütçe ile Göztepe'de çok iyi işler yaptı. Beşiktaş'a gelmeden önce de birçok takımdan teklif alıyordu. Süper Lig'de pek çok takımı çalıştırabilecek kapasitede. O yüzden yardımcılığa dönmez artık. Onun yardımcılık serüveni kapanmıştır.  Bir gün Beşiktaş'a gelirse hoca olarak gelir. Onunla da gurur duyarım."
Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"