comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor, Selçuk İnan transferini istedi mi?

25 Temmuz 2017, Salı 14:05
Trabzonspor, Selçuk İnan transferini istedi mi?

Trabzonspor'a Selçuk İnan'ın önerildiği iddialarının gerçeği yansıtmadığı öğrenildi. Galatasaray'da mutlu olan Selçuk İnan'ın ayrılmaya niyeti yok.

FutbolArena - Trabzonspor Transfer listesine Selçuk İnan'ı aldığı yönündeki iddialar karşısında sessizliğini korurken, Galatasaray'da mutlu olann oyuncunun ayrılmak istemediği öğrenildi.
 

Trabzonspor, Selçuk İnan'ı transfer edecek mi?


Galatasaray'dan ayrılacağı ve bu nedenle Trabzonspor'a önerildiği iddia edilen Selçuk İnan ile ilgili gerçekler ortaya çıktı.

Trabzonspor'un oyuncu için hiçbir girişimde bulunmadığı ifade edilirken, Selçuk İnan cephesinden de herhangi bir öneri gelmediği öğrenildi.
Galatasaray'da mutlu olan ve kariyerine sarı kırmızılı formayla devam etmek isteyen Selçuk İnan'ın ayrılmayı aklından geçirmediği belirtiliyor.


Galatasaray'da Selçuk İnan tepkisi


Galatasaray, Östersunds'e karşı temmuz ayında Avrupa Kupalarına veda etmesinin ardından toparlanma sürecine girmeye çalışıyor. Taraftarlar tarafından ıslıklı protestoya maruz kalan Selçuk İnan'ı teknik direktör Igor Tudor teselli etti.

Galatasaray kaptanı Selçuk İnan formsuz olduğu gerekçesi ile uzun zamandır sarı kırmızılı tarafından sık sık protesto ediliyor. Östersunds mücadelesi sırasında da yoğun protstoya maruz kalan Selçuk İnan'ı Igor Tudor teselli etti.

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre, Igor Tudor, taraftarın yuhaladığı Selçuk İnan'a, bu sözlerle moral verip, ekledi: "Başın dik bir şekilde stattan ayrıl. Sen görevini yaptın. Seni kurban seçtiler"

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)