comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor şampiyonluğu kutladı

14 Mayıs 2022, Cumartesi 17:36
Trabzonspor şampiyonluğu kutladı

Trabzonspor şampiyonluğu kutladı. Kutlamalardan görüntüler, kareler ve tüm özel anlar FutbolArena'da!

FutbolArena - Süper Lig 2021/22 sezonu şampiyonu Trabzonspor, şehirde kutladı. Trabzon Faroz Limanı'nda taraftarların da katılımıyla başlayan şampiyonluk kutlamalarında etkinlikler saat 18:00 itibariyle başladı. Trabzonspor futbolcuları, teknik heyeti teknede şampiyonluğu doyasıya kutladı ve açıklamalarda bulundu. 

FUTBOLCULAR NELER SÖYLEDİ?
Berat Özdemir: Taraftarımızla birlikte kupa kaldıracağımız günü iple çekiyordum. Gecenin son saatlerine doğru en güzel şekilde eğleniriz. Horon oynamayı çok bilmiyordum ama buraya gelmeden önce gösterdiler. 

Abdülkadir Ömür: "Sabaha kadar eğleneceğiz. Biz bu şampiyonluğu hak ettik ve yerimizde duramıyoruz. Trabzonspor'a tekrar hayırlı olsun."

İsmail Köybaşı: "Real Madrid şampiyon olsa bence bunu yaşayamaz. Harika bir atmosfer gerçekten. Herkesin içi pırıl pırıl, gözleri pırıl pırıl. Bunları parayla satın alamazsınız. Herkesi çok seviyorum. Biz çok güzel bir aileyiz."

BAŞKAN AHMET AĞAOĞLU:

"Yıllarca sabırla beklediler. Coşku, aidiyet duygusu hiçbir zaman sönmedi. Bugün buna bütün dünya tanık oluyor. Amerika'dan, Avrupa'nın her ülkesinden dünyanın her köşesinden bugün burada medya mensupları var. Şaşkınlık, hayret ve gıptayla izliyorlar. Bu takımın böylesine coşkulu bir taraftarı olduğu belki Türkiye bile farkında değil. Hadi dünyayı mazur görüyorum ama işte bu coşku her şeyi anlatıyor.  

ŞAMPİYONLUK KUTLAMASINDA HANGİ SANATÇILAR SAHNE ALACAK?

Mustafa Topaloğlu
Yener Çevik
Seren Uzun
Sedat Keskin
Özkan Meydan
Nazlı Hacıalioğlu
Mero
Tsahouridis
İhsan Eş
İbrahim Can
Ezgi Eyüooğlu
Dj Burak Yeter
Bilal Hancı
Apolas Lermi
 

Trabzonspor'un stadyumdaki şampiyonluk kutlaması


Bordo-mavililer, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nden deniz yoluyla Trabzon Limanı'na gelerek taraftarlarla buluştu. Burada otobüse binen futbolculara taraftarlar yol boyuncu Medikal Park Stadı'na kadar eşlik etti.

3 hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Trabzonspor, şampiyonluk kupasını almak için Medical Park Stadı'na geldi. Programa çok sayıda taraftar katıldı.

DORUKHAN HERKESİ DUYGULANDIRDI

Dorukhan Toköz şampiyonluk gecesinde sahneye Ahmet Çalık formasıyla çıktı. Dorukhan, Sezen Aksu'dan "Doymadım, Doyamadım" şarkısını seçti.

Abdullah Avcı ise Ebru Gündeş'ten "Teşekkür Ederim" şarkısıyla sahneye çıkarken duygusal anlar yaşadı.

AHMET AĞAOĞLU'DAN AÇIKLAMALAR

"Sevgili Trabzonspor taraftarları; Arkamızdaki en büyük destek, güç siz oldunuz. Ezberleri bozan, inadıyla, karakteriyle, azmiyle, zafere ulaşan bu takımın arkasındaki en büyük güç sizsiniz. Sağ olun, var olun. Bu süreçte zor günler yaşadık. Ancak hiçbir zaman kendi yanlışlarımızın, kendi hatalarımızın üstünü örtmek, camiamızın dikkatlerini başka noktaya çekmek için hiçbir zaman bunun faturasını ne başka kişilere, ne başka kurumlara, ne de başka takımlara yönelttik. Bu şampiyonluk için şunu söylediler;; Trabzonspor küllerinden doğdu.  Küllerimizden doğmuş halimiz buysa, kor ateş gibi yanan halimizi düşünün siz. O ateş hiç sönmedi. O ateş yıllardır sönmedi."

Törenin ardından şampiyonluk kupasını kaldıran Trabzonspor futbolcularla, taraftarlarıyla beraber büyük coşku yaşadı.

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!
BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!