comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor kulübünde görev dağılımı

22 Temmuz 2017, Cumartesi 18:37
Trabzonspor kulübünde görev dağılımı

Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu, yeni görev dağılımını yaptı.

FutbolArena - Trabzonspor kulübünün yönetim kurulu, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde görev dağılımı için bir araya geldi. Süper Lig'in köklü kulübünde, Nevzat Aydın'ın görev dağılımında adının geçmemesi dikkatleri çekti.

Daha önce yönetimden istifa eden Orhan İlarslan'ın yerine asil üyeliğe Yiğit Oğuz Duman getirildi. Kulüpte, Mali Sayman Prof. Dr. İsmail Yüksek, Mali Sayman Yardımcısı da Okan Alemdaroğlu oldu.


Trabzonspor'da Nevzat Aydın istifa mı etti?


Yapılan açıklamada, Başkan Yardımcılığından istifa eden Nevzat Aydın'ın da görevinden istifasının kabul edildiği belirtildi.
Başkan Muharrem Usta yönetimindeki yönetim kurulunda yeni görev dağılımı şöyle oluştu:

Ahmet Çubukçu (Asbaşkan), Önder Bülbüloğlu (Başkan Yardımcısı), Mehmet Yiğit Alp (Başkan Yardımcısı), Gençağa Meriç (Genel Sekreter), İsmail Yüksek (Genel Sayman), Okan Alemdaroğlu (Genel Sayman Yardımcısı), Gökhan Saral (Şenol Güneş Spor Kompleksi Koordinatörü), Coşkun Bülbül (Proje Geliştirme Koordinatörü), Emre Aksoy (Mali İşler Koordinatörü), Özer Bayraktar (Stadyum ve Tesisler Koordinatörü), Yiğit Oğuz Duman (Organizasyonel Gelişim ve İnsan Kaynakları Koordinatörü), Adem Beder (Amatör Branşlar Koordinatörü), Fatih Vardaloğlu (Mali İşler Koordinatör Yardımcısı), Erhan Çimşir (Alt Yapı Koordinatör Yardımcısı)


Trabzonspor'da yönetici Nevzat Aydın'dan açıklama...


Öte yandan Nevzat Aydın twitterdan yaptığı açıklamada "Zaten bırakmıştım" dedi. 

Twitterdan Trabzonspor taraftarlarına mesaj gönderen Nevzat Aydın ayrıca Güney Fransa'da Trabzonspor bayrağını dalgalandırdığını da yazdı.

İşte Nevzat Aydın'ın twiti... 

 

Zaten bırakalı 8 ay olmuştu arkadaşlar. Yönetim kurulu ise devam. Şu anda da bütün Güney Fransa bayrağımızı izlemekte. Bize her yer Trabzon! pic.twitter.com/xNKd97S4Nt

— Nevzat Aydın (@zagortenay76) 22 Temmuz 2017
 

Trabzonspor 2017-2018 sezonu transferleri


Trabzonspor bu yaz transferde durgun bir dönem geçiriyor. Milan'dan 5 milyon euro karşılığında transfer edilen Juraj Kucka en göze batan transfer olurken, 400 bin euro karşılığında Theo Bongonda kiralandı ve Kamil Ahmet Çörekçi de bonservissiz transfer edildi.  

Ayrıca Muhammet Demir, Musa Nizan ve Zeki Yavru ile de yollar ayrıldı.

Trabzonspor ile ilgili tüm gelişmeleri Trabzonspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.