comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor ile Bursaspor arasında ödeme krizi!

02 Aralık 2017, Cumartesi 09:51
Trabzonspor ile Bursaspor arasında ödeme krizi!

Trabzonspor'dan Bursaspor'a transfer olan Yusuf Erdoğan için Bursaspor'un Trabzonspor'a 750 bin euro borcu bulunuyor ancak Trabzonspor bu alacağını temin edemeyebilir.

FutbolArena Trabzonspor'dan yaklaşık 1 milyon 100 bin TL alacağı olan bir kişi, Bordo Mavili kulübe borcu olan kulüplere avukatı aracılığı ile yazı gönderdi. Yazının geldiği kulüplerden biri de Yusuf Erdoğan'ın transferinden dolayı Trabzonspor'a borcu bulunan Bursaspor.

"TRABZONSPOR'A OLAN BORCUNUZU BANA ÖDEYİN"
Yazının içeriğine göre Trabzonspor'dan alacaklı olan kişi aralarında Bursaspor'un da olduğu kulüplerden ödemenin kendisine yapılmasını istiyor.

Bursaspor'un Trabzonspor'a halen 750 bin Euro borcu var. Yeşil Beyazlı kulüp Yusuf Erdoğan'ın bonservisi olan 1 milyon Euro'yu dört eşit taksitte ödeme konusunda Bordo Mavililerle el sıkışmıştı. 250 bin Euro'luk ilk taksit Trabzonspor'a ödendi, kalan 3 taksit vadesi geldiğinde ödenecek. Şimdi Bursaspor avukatları bir araştırma yapıyor. Bundan sonraki ödemeler kime yapılacak? Trabzonspor'a mı yoksa Bordo Mavili kulüpten alacaklı olan kişiye mi?


Trabzonspor'un gelirleri temlik altında mı?


Trabzonspor adına bu yazıyı gönderen kişinin, Trabzonspor'un gelirlerini temlik altına almış olabileceği düşünülüyor. 

Trabzonspor ile ilgili tüm gelişmeleri Trabzonspor Haberleri sayfamızdan takım edebilirsiniz.

Aytemiz ile haftanın futbolcusu Feghouli seçildi


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.