comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor ile Beşiktaş arasında Yusuf Erdoğan krizi

15 Temmuz 2017, Cumartesi 14:18
Trabzonspor ile Beşiktaş arasında Yusuf Erdoğan krizi

Trabzonspor ile Beşiktaş arasında Yusuf Erdoğan transferi çıkmaza girdi. İki kulüp arasındaki görüşmeler bonservis bedeli nedeniyle tıkanmıştı.

FutbolArenaTrabzonspor ile Beşiktaş arasında Yusuf Erdoğan krizi çıktı. Bir süredir devam eden görüşmeler tarafların bonservis konusunda anlaşamaması nedeniyle tıkanmıştı.


Beşiktaş, Trabzonspor'dan Yusuf Erdoğan'ı transfer edecek mi?


Ardından Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş'in bu oyuncuyla ilgili açıklaması gündeme yansımış ve farklı takımları da devreye sokması nedeniyle istemediği bilgisi ortaya çıkmıştı.

Siyah Beyazlı kulübün ise geçtiğimiz sezon yaşanan Mehmet Ekici olayı ve Olcay'ın bonservis bedelinin düşüklüğünü gerekçe göstererek, Yusuf Erdoğan'ı bonservis bedeli ödemeden transfer etmeyi düşündüğü fakat Trabzonspor'un buna yanaşmadığı belirlendi.
Yusuf Erdoğan'dan mutlaka bonservis bedeli almayı düşünen Muharrem Usta'nın bu anlamdaki planı şu ana kadar tutmadı. Trabzonspor, Yusuf'tan istediği bonservis bedelini alamaması halinde sözleşmesini uzatma ve oyuncuyu kiralama yolunu tercih edecek.
 

Yusuf Erdoğan'ın Trabzonspor performansı


Yusuf Erdoğan bu sezon Trabzonspor forması altında Ziraat Türkiye Kupası ve Süper Lig'de 30 maçta 1327 dakika süre aldı ve 4 gollük performans sergiledi. 
 

FutbolArena akşam haber turu (19 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.