comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor ile Beijing Guoan arasında Burak Yılmaz problemi

03 Ocak 2019, Perşembe 19:13
Trabzonspor ile Beijing Guoan arasında Burak Yılmaz problemi

Trabzonsporlu Burak Yılmaz'ın, Beşiktaş'a transferinde geri sayıma çekilirken bordo mavili kulüple Beijing Guoan arasında bir problem yaşandı. 

FutbolArena Özel - Trabzonspor'da sezonun ilk yarısında kadro dışı bırakılan Burak Yılmaz'ın Beşiktaş'a transferi an meselesi. Kulüpler arasında da anlaşma sağlanırken geri sayıma geçildi. 


Burak Yılmaz transfer haberleri


Öte yandan Burak Yılmaz konusunda Trabzonspor ile Çin kulübü Beijing Guoan arasında önemli bir sorun ortaya çıktı. Trabzonspor, 2017 yılında Burak Yılmaz'ın Beijing Guoan'dan transfer ederken yapılan anlaşma çerçevesinde ödenmesi gereken 150 bin euroluk taksit ödenmedi. Bundan dolayı Çin kulübü Beijing Guoan, Trabzonspor'u FIFA'ya şikayet etmişti. 

TRABZONSPOR'UN 150 BİN EURO ÖDEMESİ GEREKİYOR
Trabzonspor ile Beijing Guoan arasında yaşanan problem nedeniyle bordo mavililerin Çin kulübüne 150 bin euro ödemesi gerekiyor. Ancak bu sorun, Burak Yılmaz'ın Beşiktaş'a transferinde herhangi bir sorun teşkil etmediği gibi FIFA tarafından da Trabzonspor'a yine yaptırım cezasının gelmesi söz konusu değil. Trabzonspor'un önümüzdeki günlerde bu ödemeyi yapması bekleniyor. 

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (25 Mayıs 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.