comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor Haberleri: Lille'den Yusuf Yazıcı için transfer açıklaması! Başkan itiraf etti

06 Temmuz 2019, Cumartesi 15:22
Trabzonspor Haberleri: Lille'den Yusuf Yazıcı için transfer açıklaması! Başkan itiraf etti

Lille Başkanı Gerard Lopez, "Yusuf Yazıcı transferinde henüz bir anlaşma yok. Hala Trabzonspor ile aynı fikirde değiliz." açıklaması yaptı.

FutbolArena Dış Haberler - Trabzonspor, Yusuf Yazıcı'nın transferinde yüksek bonservis istediği ile Lille kulübünü zor durumda bıraktı. Lille Başkanı Gerard Lopez, Yusuf Yazıcı'nın transfere sıcak baktığını açıklarken, bonservis konusunda Trabzonspor ile aynı fikirde olmadıklarını söyledi.
 

Yusuf Yazıcı Lille'e transfer olacak mı?


Fransız RMC Sport'un haberine Lille Başkanı Gerard Lopez gündemde yer alan transfer gelişmelerine açıklık getirirken, Yusuf Yazıcı'nın son durumu hakkında gelen soruyu yanıtladı.

"TRABZONSPOR İLE AYNI FİKİRDE DEĞİLİZ"
Gerard Lopez, "Yusuf Yazıcı ilgilendiğimiz bir futbolcu. Teknik kalitesinin yanı sıra yaşı, gelişmeye açık oluşu ve Lille'e transfer olmak istemesi ana sebepler arasında yer alıyor. Çok yönlü bir kanat oyuncusu olmasının yanı sıra sahte dokuz olarak da görev yapabiliyor. Ancak Yusuf Yazıcı transferinde henüz bir anlaşma yok. Hala Trabzonspor ile aynı fikirde değiliz." dedi.
 

Lille, Yusuf Yazıcı için ne kadar bonservis teklif etti?


Öte yandan Fransız basınında Foot Mercato'nu haberine göre, Lille kulübü Yusuf Yazıcı için Trabzonspor'a 20 milyon euro + bir sonraki satıştan %15 pay teklifinde bulundu. Trabzonspor'un teklife vereceği cevap bekleniyor. Daha önce Yusuf Yazıcı için iki kez teklifte bulunan fakat olumsuz yanıt alan Lille'in 3. teklifinde olumlu yanıt beklediği kaydedildi. 

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da.

FutbolArana Haber Turu (5 Aralık 2019)