comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor Haber: Ahmet Ağaoğlu'ndan Burak Yılmaz itirafı! 'Fikret Orman aradı'

13 Eylül 2018, Perşembe 15:35
Trabzonspor Haber: Ahmet Ağaoğlu'ndan Burak Yılmaz itirafı! 'Fikret Orman aradı'

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Burak Yılmaz hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Burak Yılmaz ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bordo mavili kulübün başkanı, Burak Yılmaz için Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın kendisini aradığını da söyledi. 


Trabzonspor Haber: Ahmet Ağaoğlu'ndan Burak Yılmaz açıklaması


Basın toplantısı düzenleyen Ahmet Ağaoğlu şu açıklamaları yaptı:

"Fikret Orman, 24 Ağustos'ta Burak Yılmaz için beni aradı ve durumunu sordu. Ben de Burak'ı satmak istemediğimizi söyledim konu kapandı. Burak ile Ankaragücü maçından önce görüştük. Kendisini satmak istemediğimizi söyledik ve konu kapandı. Transferin bitimine 48 saat kala Beşiktaş'tan teklif geldi. Menajerler aracılığıyla gelen teklifin benim için hükmü yoktur. 31 Ağustos 20.30 civarında başkan yardımcımız beni aradı ve "Teklifi ciddi bulmadık" diyerek konuyu kapattı. Bu görüşmeden Burak'ın haberi olmayınca "Beni satmak için çaba harcadılar" ifadesini kullandı. 
Ameliyat konusunda da haklı. Ameliyat olmadan önce de sonra da kendisini aramam lazımdı. Bu konuda haklı. Burak bizim en değerli oyuncularımızdan birisi. Benim en değerlimi elimden almak kolay değildir. Her zaman kendisinin duruşunu takdir ettim.

Burak Yılmaz'ın bize çektiği ihtarı, "Başkaldırı" olarak değil bir "yanlış anlama" olarak değerlendiriyorum. Burak kafayı oynamaya taktı mı İspanyol boğası gibi olur. Kaptanlığı alındı diye bundan etkileneceğini düşünmüyorum. Zaten 2. kaptandı. Burak Yılmaz'ın kadro dışı bırakılması söz konusu değil. Futbolcularımızı sevin ve onları bağrınıza basın. Biz bu oyuncularla sezona başladık ve bunlarla bitireceğiz. Eğer alem buysa alemin harcı olmasını biliriz. Herkes işine baksın."

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (12 Eylül 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.