comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor, Fenerbahçe'ye komşu oluyor

29 Temmuz 2017, Cumartesi 10:43
Trabzonspor, Fenerbahçe'ye komşu oluyor

Trabzonspor kulübü önümüzdeki seneler için Türkiye'de kamp için kendi tesislerini inşa etmeyi planlarken, yönetimin Düzce'de baktığı yer Fenerbahçe'nin tesislerine oldukça yakın. 

FutbolArena - Trabzonspor, Fenerbahçe'ye komşu oluyor. Kendisine ait bir kamp yeri inşa edecek olan bordo mavililerin Fenerbahçe'nin Düzce'deki Topuk Yaylası Tesisleri'ne olan yakınlığı ise dikkat çekiyor. 


Trabzonspor yeni kamp tesisleri


Trabzonspor kulübü bundan sonraki senelerde kamp çalışmalarını Türkiye'de geçirmek adına kendine ait bir tesis inşa etmeyi planlıyor. Geçen hafta Düzce'de arazi bakan Trabzonspor yönetiminin Düzce'nin Kaynaşlı İlçesine tesis yapmaya karar verdiği öğrenildi. Takvim'in haberine göre; Trabzonspor'un yeni kamp yeri Fenerbahçe'nin Topuk Yaylası tesislerine 28 km. mesafede. Eğer bordo mavili yönetim burada karar kılırsa Fenerbahçe ile komşu olacak. 
 

Fenerbahçe ve Trabzonspor 2010/11 sezonu olayları


Oğuz Çetin, "2010/11 şampiyonluğunda resmi kayıtlara göre Fenerbahçe şampiyon. Bu bir gerçek. O sene O sene gelişen olayların Türk futbolun en büyük sorunu olduğu malum. Herkesin şapkasını önüne koyup düşünmesi gereken bir dönemden geçiyoruz. O dönemler de öyle bir dönemdi." ifadelerini kullandı. 

OĞUZ ÇETİN: "FATİH TERİM BAŞARILI OLDU DİYEMEYİZ"
Oğuz Çetin düzenlenen panelin ardından Haber61'e konuşarak Türkiye Futbol Direktörlüğü görevinden istifa eden Fatih Terim hakkında ise önemli açıklamalarda bulundu. 

Fatih Terim'in başarılı olduğunu söyleyemeyiz diyen Oğuz Çetin, "Uygulamalarında, takım sevk ve idaresinde, Türk Futboluna verdiği yön itibari ile Başarılı oldu diyemeyiz. Bu süreç böyle ilerlerken özellikle 2016 Avrupa Şampiyonası öncesi, Şampiyona ve sonrasında, Sonra Arda ile girilen olayda, daha sonrasında ise kendi kişisel yaşadığı olay ve eski oyuncusu Rüştü Reçber ile girmiş olduğu diyaloğun toplamına baktığımızda yönetimsel anlamda ciddi bri yıpranmaya geldiğini görüyoruz. Bunun neticesinde de bir şekilde takımdan ayrıldı. Beklenen performansı ortaya koyamadı. Bu dönem için bu başarısızlığı yaşamız olabilir. Her zaman değerli bir hocadır. Futbolda böyledir. Hayat böyledir. Bugün böyleyken yarın çok başka bir yerde başka başarılara imza atabilir. Ama Türk futbolunun ve milli takımların gidişatı açısından da ayrılmasının doğal olduğunu söyleyebiliriz. Burası nitekim yarışma alanı ve yarışma alanında performans beklenir, başarı beklenir.” ifadelerini kullandı. 

Bordo Mavili takımla ilgili son dakika gelişmelerine Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.