comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor, Donis Avdijaj transferini açıkladı! Maaşı

08 Temmuz 2019, Pazartesi 20:42
Trabzonspor, Donis Avdijaj transferini açıkladı! Maaşı

Trabzonspor, Donis Avdijaj ve altyapı futbolcusu Ahmet Baha Bilgin ile sözleşme imzaladı. Bordo mavili kulüp, Donis Avdijaj'ın sözleşme detayları ve maaşını KAP'a bildirdi.

FutbolArena - Ünal Karaman yönetimindeki Trabzonspor, transfer atağına devam ediyor. Donis Avdijaj'ı kadrosuna katan Trabzonspor, aynı zamanda altyapı futbolcusu Ahmet Baha Bilgin ile sözleşme imzaladı. Donis Avdijaj'ın sözleşme detayları ve maaşı belli oldu. Başarılı futbolcu hakkında KAP açıklaması yapıldı.
 

Trabzonspor'un yeni transferi Donis Avdijaj'ın sözleşme detayları ve maaşı:


Trabzonspor, Donis Avdijaj ile 1+3 yıllık sözleşme imzalandığını KAP'a bildirdi:

"Şirketimiz ile serbest statüde yer alan profesyonel futbolcu Donisi Avdijaj arasında, üç yılı opsiyonlu olmak üzere dört yıllık anlaşma sağlanmıştır.
Anlaşmaya göre oyuncuya;
2019/20 sezonu için 274.000.-EUR garanti ücret ödenecektir.

Opsiyon hakkının kullanılması durumunda ise oyuncuya ;

2020/21 opsiyon sezonu için 375.000.-EUR garanti ücret,

2021/22 opsiyon sezonu için 500.000.-EUR garanti ücret,

2022/23 opsiyon sezonu için 500.000.-EUR garanti ücret ödenecektir.

Transferle ilgili herhangi bir menajerlik bedeli ödenmeyecektir."
 

Donis Avdijaj'dan Trabzonspor açıklamaları


Trabzonspor'a geldiği için çok mutlu olduğunu belirten Donis Avdijaj, “Trabzonspor gibi harika taraftarı olan, kendimi gösterebileceğim bir kulübe geldiğim için çok mutluyum. Kulüp hakkında bilgim var, şehir hakkında bilgim var ama en çok bilgi sahibi olduğum şey çılgınlık derecesinde takımını seven bir taraftar kitlesinin olması. Ben buraya o çılgın taraftarları mutlu etmek için geldim. Trabzonspor'un ne kadar kaliteli bir takım olduğunu biliyorum. Burada genç oyuncuların kendini göstermek için çok çalıştığının da farkındayım. Ben de bu yüzden tercih ettim Trabzonspor'u. Kendimi gösterebilmek, kendimi kanıtlayabilmek ve takım arkadaşlarımla birlikte kazanabileceğimiz kadar maç kazanmak için geldim. Önce Allah'a, sonra aileme ve arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArana Haber Turu (5 Aralık 2019)