comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor Burak Yılmaz'ı Çeşme'de ikna etti

14 Temmuz 2017, Cuma 22:41
Trabzonspor Burak Yılmaz'ı Çeşme'de ikna etti

Trabzonspor, Burak Yılmaz transferinde yıldız golcüyle Çeşme'de yapılan görüşmelerde anlaşma sağladı. 

FutbolArena Özel - TS Transfer gündeminde Burak Yılmaz sesleri! Başkan Muharrem Usta önderliğinde forvet transferi için çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, Burak Yılmaz'ın transferinde büyük aşama kaydetti. Yıldız golcüyle her konuda anlaşan Trabzonspor yönetiminin, Çin kulübüyle yapılacak olan görüşmelerin ardından resmi olarak açıklama yapması bekleniyor. 


Trabzonspor Burak Yılmaz'ı mı transfer ediyor?


Trabzonspor yeni sezonda yıldız golcü Burak Yılmaz'ı kadrosuna katmak için harekete geçti ve büyük mesafe kat etti. FutbolArena'nın ilk kez duyurduğu haberde Trabzonspor'da gündemdeki transferlerden biri de Burak Yılmaz. Kariyerini Çin Ligi'nde sürdüren Burak Yılmaz ile görüşme gerçekleşti. Tatil için İzmir Çeşme'de bulunan milli golcüyle görüşme yapıldı ve durumu soruldu. Burak Yılmaz'ı ikna eden bordo mavili yönetim Çin kulübüyle önümüzdeki günlerde görüşecek. 


Trabzonspor'da Burak Yılmaz transferinde son dakika haberleri


Burak Yılmaz'la bugün Çeşme'de bir araya gelindi. Burak, ikna edildi. FutbolArena muhabirlerinden Ertan Süzgün'ün haberine göre; Beijing Guoan yönetimiyle daha önce temasa geçilip önemli mesafe kat edilmişti. Yaşanan bu gelişmelerin ardından golcü futbolcuyu ikna eden yönetim, önümüzdeki günlerde Beijing Guoan ile masaya oturarak bu transferi resmileştirecek. 

Bordo Mavili takımla ilgili son dakika gelişmelerine Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (23 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.