comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor başkanlığı için sürpriz aday Mehmet Atalay

21 Mart 2018, Çarşamba 11:45

Trabzonspor'da yapılan başkanlık seçimi için adaylar ortaya çıkmazken kulislerde sürpriz bir isim konuşulmaya başlandı. O ismin Mehmet Atalay olduğu öğrenildi.

FutbolArena - Trabzonspor'da seçim kararı çıkmasının ardından gözler aday olacak isimlere çevrildi.

Uzun yıllardır sporun içinde yer alan devletin değişik kademelerinde üst düzey bürokrat olarak yer alan Mehmet Atalay'ın Trabzonpor için başkan olmak istediği öne sürüldü. Geçtiğimiz hafta sonu oynanan Malatyaspor maçını tribünden izleyen Atalay'ın burada camia içinde nabız yokladığı dile getirildi.


Trabzonspor'da Mehmet Atalay aday olacak mı?


Mehmet Atalay'ın Trabzonspor'a başkan olmaya istekli olmasına rağmen şu ana kadar gerekli hamleleri yapmadı. Atalay'ın yakın çevresi ile yaptığı değerlendirmelerde “Başkan olmayı isterim ancak camianın birlik içinde hareket etmesi gerekiyor. Eğer camia içinde birlik sağlanırsa ve benim üzerimde mutabakat sağlanırsa adaylığıma açıklayabilirim. Camia olarak zor günlerden geçiyoruz. Bu süreçte kulübe gerekli ekonomik desteği de bulabilirim” dediği ifade edildi. Atalay'ın Trabzon'daki temaslarında ise yanında eski başkanlardan Nuri Albayrak'ın yer aldığı belirtildi.
Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.