comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta'dan Emre Aksoy'a uyarı

20 Eylül 2017, Çarşamba 11:41
Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta'dan Emre Aksoy'a uyarı

Trabzonspor'da Başkan Muharrem Usta, Ersun Yanal'ı hedef alan twitinden sonra yönetim kurulu üyesi Emre Aksoy'u daha dikkatli olması konusunda uyardı.

FutbolArena - Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, Medipol Başakşehir mücadelesi sonrasında sosyal medya hesabı Twitter'da Ersun Yanal'a yönelik bir mesaj paykaşan yönetim kurulu üyesi Emre Aksoy'u uyardı.


Muharrem Usta'dan Emre Aksoy'a Ersun Yanal uyarısı


Trabzonspor'da yönetici Emre Aksoy'un Başakşehir maçı sonrasında attığı Twitter mesajı gündeme oturmuştu. Aksoy mesajında "Geçen hafta doğru değişikliklerle kazandığımız maçı, bu hafta da doğru değişikliklerle kazanabilirdik. Olmadı. Çok önemli 2 puan bıraktık." ifadelerini kullanarak Teknik Direktör Ersun Yanal'a göndermede bulunmuştu.

Teknik Direktör Ersun Yanal'ı yaptığı oyuncu değişiklikleri nedeniyle eleştiren Aksoy'un bu tavrına Başkan Muharrem Usta'nın nasıl yaklaştığı merak uyandırmıştı. Muharrem Usta bu tarz mesajlar konusunda Aksoy'u uyarırken, yapılacak söylemlerin kamuoyunda tartışma oluşturacak içerikten uzak olmasını istedi. 
Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.