comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor Aykut Demir davasını kaybetti! 5.5 milyon TL ödenecek

14 Nisan 2018, Cumartesi 20:32

Trabzonspor eski futbolcusu Aykut Demir'le olan davayı kaybetti. Bordo mavili yönetim Aykut Demir'e 5.5 milyon TL ödeyecek. 

FutbolArena - Trabzonspor'da yeni Başkan Ahmet Ağaoğlu'na kötü haber! Ekonomik anlamda zor günler geçiren Trabzonspor eski futbolcusu Aykut Demir girdiği hukuk savaşını kaybetti. Trabzonspor'da yeni başkan Ahmet Ağoağlu'na bir kötü haber de bu gelişmeyle birlikte Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'ndan geldi. 


Trabzonspor - Aykut Demir davası


Trabzonspor'un eski futbolcusu olan ve şu anda Giresunspor'da forma giyen Aykut Demir, eski takımıyla girdiği hukuk savaşını kazandı. Habertürk'ün haberine göre, 1 milyar lira'lık ağır borç yükü, 180 hukuk davası, transfer yasağı, kulüp gelirlerine temlikler ve bazı yabancı futbolcuların alacaklarının gecikmesi nedeniyle UEFA'ya başvurmaları dışında UÇK'daki davalar da yeni yönetimin canını sıkmaya başladı.

İbrahim Hacıosmanoğlu döneminde transfer edilen Aykut Demir'in sözleşmesi 5 Eylül 2017 tarihinde kulüp içi disiplin yönetmeliğine aykırı davranışları nedeniyle tek taraflı feshedilmişti.
Bordo Mavili yönetimle ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.