comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor ayın oyuncusu ödülleri belli oldu

17 Ekim 2021, Pazar 18:48
Trabzonspor ayın oyuncusu ödülleri belli oldu

Socios.com uygulaması üzerinden her ay, $TRA Fan Token sahiplerinin oylarının belirlediği “$TRA Ayın Oyuncusu Ödülü” ünvanının Ağustos ve Eylül 2021'deki kazananları belli oldu.

FutbolArena - Trabzonspor'un Resmi Fan Token Partneri Socios.com ile yürüttüğü “$TRA Ayın Oyuncusu Ödülü” Ağustos ve Eylül ayları için sonuçlandı. Socios.com uygulaması üzerinden her ay, $TRA Fan Token sahiplerinin oylarının belirlediği “$TRA Ayın Oyuncusu Ödülü” ünvanının Ağustos ve Eylül 2021'deki kazananları Anthony Nwakaeme ve Anastasios Bakasetas oldu. Oyunculara kendileri için hazırlanan özel $TRA plaketlerini maç öncesi Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu takdim etti. 

$TRA FAN TOKEN SAHİPLERİ HEM OYLUYOR, HEM KAZANIYOR

“$TRA Ayın Oyuncusu Ödülü”, Socios.com uygulaması üzerinden, her ayın başında bir önceki ay en çok sahada görev alan oyuncular arasından belirleniyor. Bordo Mavili ekibin Resmi Fan Token'ı olan $TRA Fan Token alarak kulübe destek olan taraftarlar, oyladıkları oyuncunun seçilmesi durumunda da o oyuncunun imzalı formasını kazanma fırsatı elde ediyor.   

“SOCIOS.COM'DA OLMAK BÜYÜKLERE YAKIŞIR”

Barcelona'dan Manchester City'e, Juventus'tan Paris Saint-Germain'e, AC Milan'dan Arsenal'e kadar dünyanın birçok futbol kulübü ile Fan Token Partneri olan Socios.com, bugün Trabzonspor tribünleri için bir ilki gerçekleştirdi. Üzerinde Trabzonsporlu oyuncuların yer aldığı özel olarak tasarlanan dev bayrak,  futbolcuların sahaya çıkışıyla birlikte Kuzey Tribünü'nde açıldı. “Socios.com'da Olmak Büyüklere Yakışır” mesajını veren dev bayrak, bordo mavili tribünler tarafından büyük beğeni aldı.

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!