comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor, Ahmet Ağaoğlu yönetiminde 180 milyon TL borç ödedi

15 Ağustos 2018, Çarşamba 19:16
Trabzonspor, Ahmet Ağaoğlu yönetiminde 180 milyon TL borç ödedi

Trabzonspor yönetimi Ahmet Ağaoğlu'nun başkanlık döneminde toplam 180 milyon TL borç ödemesinin yapıldığını açıkladı.

FutbolArena - Trabzonspor yönetimi resmi internet sitesinden borç açıklamasında bulundu. Bordo mavili ekipte Ahmet Ağaoğlu'nun eski başkan Muharrem Usta'dan koltuğu devraldıktan sonra yapılan borç ödemelerini tek tek resmi internet sitesi aracılığı ile açıkladı.


Trabzonspor Haber: Trabzonspor'dan borç açıklaması!


Trabzonspor resmi internet sitesinden eski başkan Muharrem Usta'dan koltuğu devralan yeni başkan Ahmet Ağaoğlu'nun bu dönem zarfında yaptığı borç ödemeleri hakkında bir bilgi paylaşıldı. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

180 MİLYON TL ÖDEME
''
Kulübümüzün Finanstan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, göreve geldikleri günden bu zamana kadar 180 milyon 031 bin 586 TL ödeme gerçekleştirdiklerini kaydetti. Daha önce 18 Temmuz 2018 tarihine kadar yapılan harcamaları açıkladıklarını ve şimdi de 13 Ağustos 2018 tarihine kadar yapılan harcamaları paylaştıklarını belirten Doğan; Yönetim Kurulu olarak son derece şeffaf bir anlayışla hareket ettiklerini ve bundan sonraki süreçte de yapılan tüm harcamaları belirli periyotlarda kamuoyu ile paylaşmaya devam edeceklerini belirtti.


Buna göre kulübümüzün 19 Temmuz 2018 – 13 Ağustos 2018 tarihleri arasında gerçekleştirdiği ödemeler şu şekildedir;

Spor Toto Süper Lig takımları ile ilgili tüm gelişmelere Süper Lig sayfasından ulaşabilirsiniz.


FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)