comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor, Abdullah Avcı ile görüştü mü? Perde arkası

31 Temmuz 2020, Cuma 23:49
Trabzonspor, Abdullah Avcı ile görüştü mü? Perde arkası

Trabzonspor'un Abdullah Avcı ile görüşme gerçekleştirdiği iddialarının ardından perde arkası ortaya çıktı.

FutbolArena - Trabzonspor'un teknik direktör arayışları devam ederken, Abdullah Avcı ismi yüksek sesle konuşulmaya başlandı. Trabzonspor ile Abdullah Avcı arasındaki son durum haberimizde.
 

Abdullah Avcı, Trabzonspor ile anlaştı mı?


Trabzonspor'da yeni sezon öncesi Abdullah Avcı en büyük aday olarak öne çıkıyor. Abdullah Avcı'nın Trabzonspor ile bir araya gelerek yeni sezonu konuştuğu iddia edilirken, perde arkasındaki detaylar ortaya çıktı.

TRABZONSPOR, ABDULLAH AVCI İLE HENÜZ GÖRÜŞMEDİ
Dirsek temaslarını sürdüren Trabzonspor bugüne kadar Abdullah Avcı ile herhangi bir yüz yüze görüşme gerçekleştirmedi. Abdullah Avcı'nın "Ben Trabzonspor'la para dahi konuşmam" düşüncesinde olduğu ancak tarafların henüz birebir görüşme yapmadığı vurgulandı. 

ABDULLAH AVCI NE DEMİŞTİ?

Abdullah Avcı ise FutbolArena'ya yaptığı açıklamada: "Trabzonspor şampiyonluğu Anadolu'ya ilk olarak götürme başarısını gösteren ve defalarca bunu başaran bir takım. Trabzonspor'da görev yapmak her hocanın isteğidir. Kamuoyunda gerek taraftarların gerekse camianın gösterdiği teveccüh gurur verici. Biz de gelişmeleri yakından takip edip sürecin sonucunu bekleyeceğiz." ifadelerini kullandı. 

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"