comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor Abdulkadir Ömür için 20 milyon euro'yu reddetti

13 Haziran 2019, Perşembe 22:10
Trabzonspor Abdulkadir Ömür için 20 milyon euro'yu reddetti

Trabzonspor kulübü Abdülkadir Ömür için Monaco'dan gelen 20 milyon euro değerindeki teklifi reddetti. 

FutbolArena Özel - Trabzonspor'da bu sezon sergilediği başarılı performansla Avrupa'da birçok kulübün dikkatini çeken Abdülkadir Ömür için Monaco'dan gelen çılgın teklif reddedildi. 


Trabzonspor Transfer Haberleri: Abdülkadir Ömür Trabzonspor transferi


Bu sezon sergilediği performansla tüm dikkatleri üzerine çeken Abdülkadir Ömür, Avrupa devlerini de peşine taktı. Monaco Kulübü, Abdülkadir Ömür için oyuncunun bir sonraki satışından pay ile birlikte Trabzonspor'a toplam 20 milyon euroluk bir teklif yaptı.

Trabzonspor, Monaco'nun toplam 20 milyon euroluk teklifini olumsuz yanıt vererek reddetti.
 

Trabzonspor'da transfer gündemi


Trabzonspor ile ilgili son transfer gelişmelerini paylaşan Trabzon yazarımız Haluk Ayyıldız, "Trabzonspor transfer çalışmalarını sürdürürken, 2 genç yıldızı Abdülkadir Ömür ve Yusuf Yazıcı'yı takımda tutmak için elinden geleni yapıyor. Müthiş bir performans göstermişlerdi, A Milli Takım'da da göz doldurdular. Birçok talipleri var ama en ciddi teklif her iki futbolcuya da Fransa'nın Lille takımından geldi. Ahmet Ağaoğlu yönetimi Abdülkadir Ömür ve Yusuf Yazıcı'yı vermek istemiyor. Uğurcan Çakır, Abdülkadir Parmak ve Uğurcan Çakır da dahil olmak üzere, Trabzonspor altyapıdan çıkardığı 5 futbolcuyu satmayı düşünmüyor. Seneye şampiyon olmak isteyen Trabzonspor, yeni isimler transfer ederek kadroyu güçlendirmeyi hedefliyor." dedi.
Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)