comScore
1 / 8

Trabzonspolu futbolcunun menajeri açıkladı... "Beşiktaş'la anlaştık ama..."

FutbolArena - Trabzonspor’dan Beşiktaş’a sezonun sürpriz transferi gerçekleşmek üzere.

2 / 8

Trabzonspolu futbolcunun menajeri açıkladı... Beşiktaş’la anlaştık ama...

<h2>Trabzonspolu futbolcunun menajeri açıkladı... Beşiktaş’la anlaştık ama...</h2>
Trabzonspor’un yollarını ayırdığı Mustafa Akbaş’ın menajeri Mustafa Özkan’dan flaş bir açıklama geldi. Mustafa Özkan, Beşiktaş’la anlaştıklarını söyledi.
3 / 8
Trabzonspor’un yollarını ayırdığı Mustafa Akbaş’ın yakın arkadaşı Murat Şahin’in önceki gün instagram hesabından yaptığı "Kardeşim Beşiktaş hayırlı olsun" ve sonrasında Mustafa Akbaş’ın İstanbul yolculuğu paylaşımı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.
4 / 8
Mustafa Akbaş’ın menajeri Mustafa Özkan, transferle ilgili Haber61’e konuştu ve Beşiktaş’la rakamsal olarak anlaştıklarını, şu anda bekleme aşamasında olduklarını söyledi.
5 / 8
Beşiktaş iddiaları doğru. Beşiktaş ile görüştük, rakamsal olarak da anlaştık. Ancak şöyle bir şey var; büyük takımlar önce hedef transferleri yapmak, sonra yerli oyuncuları almak istiyorlar. Bu yıllardır böyledir. Önce bir - iki öne çıkan transfer yaparlar sonra yerli oyuncu transferi yaparlar.
6 / 8
Bir anlamda tepki çekmemek için bunu yaparlar , amaçları da bu yönde. Görüşmemizin sonrasında "Bekle" dediler bize.
7 / 8
Şu an bekleme aşamasındayız. Daha fazla bekler miyiz onu bilemiyorum 1-2 gün içinde belli olur. Rakam olarak da Anadolu’da kazanacağı rakamdan daha iyisine anlaştık, bekliyoruz.
8 / 8