comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Taraftar istedi, Umut Bozok çaldı

16 Eylül 2022, Cuma 19:11
Taraftar istedi, Umut Bozok çaldı

Umut Bozok, Trabzonspor'a gönül veren $TRA Fan Token sahibi taraftarların Socios.com uygulaması üzerinden yaptığı oylama sonucu "Biz Dar Sokaklarında" marşını piyanoda çaldı. 

FutbolArena - Bordo mavili renklere gönül veren $TRA Fan Token sahibi taraftarlar, Socios.com uygulaması üzerinden yapılan oylama ile Trabzonspor Kulübü'nün Fransız ekibi Lorient'ten transfer ettiği Umut Bozok'un piyanoda çalacağı marşı belirledi. Genç oyuncu, bu sefer sahada değil, sahnede taraftarlar için yerini alarak  “Biz Dar Sokaklarında” marşını piyanoda çaldı. 

UMUR BOZOK TARAFTARLARIN SEÇTİĞİ MARŞI PİYANODA ÇALDI
Trabzonspor Kulübü, Resmi Fan Token Partneri Socios.com ile bu sefer farklı bir oylama ile taraftarlara “Taraftardan Fazlası Ol” dedi. Saha içindeki performansı kadar, müzik yeteneği ile de dikkat çeken genç yıldız Umut Bozok, taraftarların seçtiği marşı bu sefer sahnede onlar için çaldı.

Socios.com uygulaması üzerinden yapılan oylamada, binlerce taraftar “Biz dar sokaklarında”, “Yarınlara gideceğiz” ve “Yan yana yana yana” marşları arasından seçim yaptı. Şampiyonluk coşkusu ile dillerden düşmeyen “Biz dar sokaklarında” marşı en çok oy alan seçenek oldu. Umut Bozok da smokinini giyerek, bordo mavili taraftarlar için piyano başına geçti. Ve kısa bir piyano resitali ile taraftarlara verdiği sözü tuttu. 

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!