comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Sosa, Trabzonspor'da kalacak mı? Ahmet Ağaoğlu açıkladı

22 Ekim 2019, Salı 14:20
Sosa, Trabzonspor'da kalacak mı? Ahmet Ağaoğlu açıkladı

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Jose Sosa'nın sözleşmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Kulüpler Birliği Başkanlığı ve Jose Sosa'nın sözleşmesiyle ilgili TRT Spor'a açıklamalarda bulundu. Ağaoğlu, Arjantinli futbolcunun sözleşme yneileme teklifine sıcak baktığını belirtti. 
 

Trabzonspor Haberleri: Sosa, Trabzonspor ile sözleşmesini uzatacka mı?


Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Jose Sosa hakkında konuşan Ağaoğlu, "Sosa ile sözleşme yenileme konusunda görüştük ve son derece olumlu bakıyor. Menajerleriyle de temasa geçtik. Sözleşmesini uzatacağız." ifadelerini kullandı. 

"KULÜPLER BİRLİĞİ'NDE MEHMET SEPİL'İN BAŞKAN OLMASINI İSTİYORUM"
Kulüpler Birliği'nde başkanlığa aday olup olmayacağıyla ilgili soruya yanıt veren Ahmet Ağaoğlu, "Kulüpler Birliği Başkanlığı ile ilgili bazı kulüplerin benimle ilgili düşünceleri var. Ben Mehmet Sepil'in başkan olmasını istiyorum. Kulüpler Birliği'nde iki temel var. Marka değerini yükseltmek ve kulüplerin gelirlerini artırmak. Birkaç kulüp, TFF'nin lisans talimatına tamamen uyuyor. Bize tanınan limitlerin dışında harcama yapmadık. Eğer TFF, ocak ayında bazı kulüplerin talimatları yerine getirmediğini öne sürerek ek süre verirse bu büyük bir haksızlık olur. Kulüpler Birliği'nin en önemli konusu da bu olmalı." ifadelerini kullandı.

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"