comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Sörloth'tan Trabzonspor taraftarlarına: "Aramayın artık"

03 Haziran 2021, Perşembe 01:54
Sörloth'tan Trabzonspor taraftarlarına:

Sörloth, Trabzonspor taraftarlarına sosyal medyadan mesaj göndererek "Lütfen artık aramayın. Bu durum hayatımı çok stresli hale getiriyor." ddi. 

FutbolArena - Sörloth, sosyal medya hesabı üzerinden Trabzonspor taraftarlarının instagram'dan 3 milyon üzerinde yorum atmasıyla alakalı bir açıklama yaptı. 

Norveç'in Lüksemburg ile oynadığı maçın ardından TV2'ye konuşan ve telefonun numarasının yayıldığı için numarasını değiştirmek zorunda kaldığını söyleyen Sörloth, Twitter hesabından Trabzonspor taraftarlarına mesaj gönderdi. 
Norveçli golcü, "Trabzonspor taraftarları merhaba. Sevginiz ve desteğinizi takdir ediyorum. Ancak artık lütfen beni aramayı ve mesaj göndermeyi bırakın. Bu durum hayatımı çok stresli hale getiriyor. Bu kadarı yeter." şeklinde açıklamada bulundu. 

"TELEFON NUMARAMI DEĞİŞTİRDİM"

Norveç - Lüksemburg maçının ardından ülke basınında TV2'ye konuşan Sörloth, maça odaklanmak için instagram bildirimlerini kapatmak zorunda kaldığını fakat bu sefer numarasının yayıldığı için whatsapp'tan birçok mesaj aldığını söyledi. Norveçli futbolcu," Biraz kaos oldu. Maça odaklanmak için instagram'dan gelen bildirilerimi kapattım. O yüzden bir şey gelmiyor. Ancak sonrasında telefon numaram yayıldı ve Whatsapp'tan bir sürü mesaj geldi. Telefon numaramı değiştirdim." dedi. 

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!