comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Sörloth: "Türkiye'deki ilk gerçek derbime çıktım"

10 Ekim 2019, Perşembe 20:01
Sörloth:

Trabzonsporlu Norveçli futbolcu Sörloth, ülke basınına açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Trabzonspor'un, Norveçli futbolcusu Sturridge, ülke basınına verdiği röportajda bordo mavili takım ve Türkiye'deki günlerinden bahsetti. 

"RİZESPOR MAÇI TÜRKİYE'DEKİ İLK GERÇEK DERBİMDİ"
Türkiye'de, Trabzonspor formasıyla Rizespor ile oynadığı maç hakkında "Türkiye'deki ilk gerçek derbimdi." ifadelerini kullanan Norveçli futbolcu, Sturridge'e de övgüler yağdırdı. 

Rizespor maçı Türkiye'deki ilk gerçek derbimdi. Kesinlikle mükemmeldi. Hava şartları nedeniyle futbola uygun olayan bir otam vardı ama tüm takım savaştı ve harika bir galibiyet aldık. 

"STURRIDGE EGOSU OLMAYAN BİR ADAM"

Sturridge çok mütevazi bir adam. Herkesle konuşuyor. Herkese karşı aynı mesafede. Hiç egosu yok. Şu ana kadar birkaç kez büyük yıldızlarla tanıştım. Sturridge de onlar gibi. Kendisini ünsanların üzerinden görmeyen bir insan. Sturridge gerçekten farklı. Herkese karşı kibar ve hiçbir şekilde yıldız egosu yok. 


Sörloth Trabzonspor'da kaç gol attı?


Alexander Sörloth, Trabzonspor formasıyla bu sezon ligde oynadığı 7 maçta 4 gol attı ve 2 asist yaptı. Norveçli futbolcu tüm kulvarlarda 13 maçta 6 gol, 2 asistlik performans sergiledi. 

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"